Praca KIEROWCA AUTOBUSU Olsztyn FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "U GRZESIA" GRZEGORZ PIOTROWICZ

Stanowisko: KIEROWCA AUTOBUSU

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: kierowca autobusu; dbanie o czystość autobusu; dbanie o klienta

Data publikacji: 2016-03-21

Lokalizacja: Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

Pracodawca: FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "U GRZESIA" GRZEGORZ PIOTROWICZ

Towarowa 4, 10-417 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
kierowca autobusu; dbanie o czystość autobusu; dbanie o klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOBUSU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Olsztyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Olsztyn

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Olsztyn

Zawód: kierowca autobusu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 20.06.2016

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: PRAWO JAZDY KAT. D

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: kurs przewozu osób

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: podstawowe

Nazwa pracodawcy:
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "U GRZESIA" GRZEGORZ PIOTROWICZ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV; prawo jazdy kat. D+ śkurs przewozu osób

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: m. Olsztyn

Gmina pracodawcy: Olsztyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Olsztyn

Ulica pracodawcy: Towarowa

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca autobusu