Praca KIEROWCA AUTOBUSU Kidów Masz-Bus Andrzej Szota

Zakościelna 11, 42-436 Kidów, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
przewóz dzieci niepełnosprawnych busem lub autobusem w drodze do szkoły

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
zatrudnienie 4 godz. dziennie ( od 6:30 do 8:30 i od 14:00 do16:00) - wynagrodzenie 1 750 zł, umowa zlecenie

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOBUSU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kidów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zawierciański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Pilica

Zawód: kierowca autobusu

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat.D

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagane prawo jazdy kat D, doświadczenie w przewozie osób min 1 rok

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 1

Nazwa pracodawcy: Masz-Bus Andrzej Szota

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
cv, prawo jazdy kat Dna rozmowę z pracodawcą proszę umawiać się telefonicznie pod nr 600 031 862

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: zawierciański

Gmina pracodawcy: Pilica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kidów

Ulica pracodawcy: Zakościelna

Numer budynku pracodawcy: 11

Profil działalności pracodawcy:
pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowane

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

pozostaleDane_wykorzystanieOferty: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca autobusu

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 24.11.2015