Praca KIEROWCA AUTOBUSU Grojec FIRMA USŁUG TRANSPORTOWYCH S.C.,BARBARA SPORYSZ, WIESŁAW SPORYSZ

Miejsce pracy:
32-615 Grojec, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Kierowca autobusu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOBUSU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Grojec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: oświęcimski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Oświęcim

Zawód: kierowca autobusu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 000 PLN

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie zawodowe, mile widziane doświadczenie, prawo jazdy kat.D, kurs na rzewóz osób, trasy krajowe i zagraniczne ( delegacje), mile widziana znajomość j. angielskiego

Nazwa pracodawcy:
FIRMA USŁUG TRANSPORTOWYCH S.C.,BARBARA SPORYSZ, WIESŁAW SPORYSZ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

Jagiellończyka 5, 32-615 Grojec, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: oświęcimski

Gmina pracodawcy: Oświęcim

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Grojec

Adres strony pracodawcy: www.sporysz.pl

Ulica pracodawcy: Jagiellończyka

Numer budynku pracodawcy: 5

Profil działalności pracodawcy: usługi transportowe

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca autobusu