Praca KIEROWCA C+E (O) Ładna MAL-ZBYT Marcin Szczęch Sp. Jawna

Miejsce pracy:
-, 33-156 Ładna, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Transport krajowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 3 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: transport krajowy

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E (O)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ładna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tarnowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Skrzyszów

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 3 000 PLN

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: aktualne uprawnienia kierowcy, prawo jazdy kat. C+E, poziom wykształcenia bez znaczenia. Praca w tarnsporcie krajowym wg czasu pracy kierowcy; wynagrodzenie 3 000zł brutto. Kontakt: MAL-ZBYT" Marcin Szczęch Sp. Jawna, 33-156 Skrzyszów, ul. Ładna 26c - po wcześniejszym kontakcie tel. 509 568 545.

Nazwa pracodawcy: MAL-ZBYT Marcin Szczęch Sp. Jawna

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Adres pracodawcy:
- 26c, 33-156 Ładna, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: wcześniejszy kontakt tel.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: tarnowski

Gmina pracodawcy: Skrzyszów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ładna

Ulica pracodawcy: -

Numer budynku pracodawcy: 26c

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 20.06.2016