Praca KIEROWCA AUTOBUSU- BUS Dęblin PLAY-POKEN & SPYBUS Banach Krzysztof

Generała Kowalskiego 17/26, 08-530 Dęblin, powiat: rycki, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: przewóz osób na trasie Dęblin - Warszawa

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 3 300 - 4 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOBUSU- BUS

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dęblin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: rycki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dęblin

Zawód: kierowca autobusu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 3 300 - 4 000 PLN

Data zakończenia pracy: 30.06.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kategorii D

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Kurs kwalifikacyjny na przewóz osób

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: doświadczenie mile widziane

Nazwa pracodawcy: PLAY-POKEN & SPYBUS Banach Krzysztof

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rykach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: rycki

Gmina pracodawcy: Dęblin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dęblin

Ulica pracodawcy: Generała Kowalskiego

Numer budynku pracodawcy: 17

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rykach

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca autobusu