Praca KIEROWCA AUTOBUSU Bartoszyce kontakt przez PUP

Stanowisko: KIEROWCA AUTOBUSU

Wynagrodzenie: od 2 500 PLN

Zakres obowiązków: prowadzenie autobusu, obsługa pasażerów

Data publikacji: 2016-09-16

Lokalizacja: Bartoszyce (warmińsko-mazurskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Bartoszyce, powiat: bartoszycki, woj: warmińsko-mazurskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOBUSU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bartoszyce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bartoszycki

Zawód: kierowca autobusu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. D

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
zaświadczenie o ukończeniu kursu dokształcającego kierowców przewożących osoby, badania psychologiczne, badania lekarskie lub świadectwo kwalifikacji, karta kierowcy, zaświadczenie o niekaralności

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach

Grota Roweckiego 1, 11-200 Bartoszyce, powiat: bartoszycki, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: bartoszycki

Gmina pracodawcy: Bartoszyce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bartoszyce

Ulica pracodawcy: Grota Roweckiego

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca autobusu

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 200 PLN

prace budowlane związane z wykonywaniem dociepleń budynków,układanie płytek
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Konopiska (śląskie)

PRACOWNIK SERWISOWY - od 1 850 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD - do 2 000 PLN

przygotowywanie posiłków typu: kebap, kurczak z rożna, frytki; obsługa klienta;
kontakt przez PUP - 2017-08-29 - Łagów (dolnośląskie)

POZOSTALI KASJERZY BANKOWI I POKREWNI - od 2 000 PLN

Sprzedaż produktów i usług bankowych, zakładnie rachunków bankowych, prowadzenie obsługi kasowej i rozliczeniowej klientów. Przyjmowanie wniosków o wydanie kart płatniczych i kredytowych oraz wydawnie ich klientom. Prowadzenie i aktualizacja kart wzorów podpisów.
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Nowe (kujawsko-pomorskie)

JELICIARZ - od 13 PLN

obróbka partii jelit
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Sława (lubuskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

pielęgnacja chorych, pomoc przy wydawaniu posiłków, sprzątanie sal chorych
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Wołczyn (opolskie)

SPRZEDAWCA (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2017-09-27 - Zabrze (śląskie)

ASYSTENT PRZETWARZANIA DANYCH - od 1 850 PLN

Przetwarzanie danych w systemach komputerowych, zarządzanie wprowadzonymi danymi, obsługa programów biurowych: arkusz kalkulacyjny, baza danych, program do tworzenia prezentacji multimedialnych.
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Lublin (lubelskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

Konfekcja lekka damska - dzianina - bluzki, sukienki.Wymagana obsługa stębnówki, overlocka, dwuigłówki, minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku.
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Łódź (łódzkie)

ASYSTENT DYREKTORA - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Brzeg (opolskie)

EDUKATOR EKOLOGICZNY - 997,4 PLN

Staż dla os. powyżej 30 roku życia
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Giżycko (warmińsko-mazurskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W PRZEMYŚLE PRZETWÓRCZYM - od 1 850 PLN

Praca na linii produkcyjnej, przetwórstwo warzyw i owoców
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Dąbrowa (śląskie)

KIEROWCA POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH POWYŻEJ 3,5 T - do 2 200 PLN

Dystrybucja towarów na terenie województwa dolnośląskiego.Miejsce pracy: ul. Dzierzoniowska ( baza) oraz teren woj dolnośląskiegoOferta w sali: F
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Wrocław (dolnośląskie)

CZYNNOŚCI LOGISTYCZNE, MONTERSKIE I KONFEKCYJNE - od 1 850 PLN

-proste prace manualne-składanie prale i lodówek-kontrola jakości-prace produkcyjne
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Wronki (wielkopolskie)

REFERENT - od 2 100 PLN

ewidencja i rozliczanie mandatów, pomoc w zakresie wprowadzania do systemu dokumentów księgowych
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Lubieszyn (zachodniopomorskie)

ANALITYK ZAGROŻEŃ - od 6 400 PLN

1. Wykonywanie wszystkich zadań ukierunkowanych na QA LIP/VIP +High Priority/Urgent.2. Realizacja inżynierii wstecznej na platformie .NET, 64-bitowym systemie Windows i innych platformach  nie-Windows i plikach nie-PE (np. skrypty, Java, Linux, OSX, pdf...).3. Analiza plików wykonywalnych i innych i udzielanie szczegółowych informacji o analizie programu, kodu, kompleksowych informacji o działaniach programu i warunkach wymaganych do realizacji poszczególnych czynności w programie.4. Replikacja szkodliwego oprogramowania.5. Proponowanie algorytmów do detekcji i usuwania szkodliwego oprogramowania.6. Pomoc przy rozwijaniu prostych systemów zautomatyzowanych w celu ulepszania procesu analizy7. Tworzenie dokumentacji technicznej w języku angielskim
kontakt przez PUP - 2017-07-21 - Kraków (małopolskie)

TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE (DO PRZYUCZENIA) - od 2 000 PLN

płtykowanie, malowanie, gipsowanie.
kontakt przez PUP - 2017-08-04 - Krzepice (śląskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, wykładanie towaru, czynności porządkowe.
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Włodawa (lubelskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-06-27 - Zduńska Wola (łódzkie)

FLORYSTKA - 997,4 PLN

wykonywanie bukietów, kompozycji florystycznych, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, pielęgnacja roślin doniczkowych i ciętych
kontakt przez PUP - 2017-08-30 - Oława (dolnośląskie)

TAPICER - od 2 000 PLN

Cięcie materiałów tapicerskich wg szablonu i powlekanie elementów w/w materiałami
kontakt przez PUP - 2017-06-24 - Twardogóra (dolnośląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Borowie (mazowieckie)

SPRZEDAWCA/KASJER-DOFINANSOWANIE WYNAGRODZENIA. 50+ (UZUP. 2016 ) - do 1 850 PLN

sprzedaż towaru, przyjmowanie zamówień, sprawdzanie towaru przy dostawie, kasowanie należności, obsługa kasy fisklanej
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Chorzów (śląskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE - 997,4 PLN

wg harmonogramu stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Ustjanowa Górna (podkarpackie)

FRYZJER - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Mława (mazowieckie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - od 1 850 PLN

praca związana z w/w stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Dąbrowa (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ PRZETWÓRSTWA SUROWCÓW GUMOWYCH - od 2 100 PLN

Wykonywanie czynności na prasie wulkanizacyjnej, pobieranie komponentów i ich wkladanie do gniazd formy, obsługa prasy wulkanizacyjnej, wykonywanie zwulkanizowanych detali i odkładanie do wyciągu stanowiskowego, czyszczenie wyrobu z wypływek gumowych powstających w procesie, odkładnie wyrobu gotowego do dedykowanych pojemników.
kontakt przez PUP - 2017-10-16 - Częstochowa (śląskie)

MURARZ-TYNKARZ - od 2 000 PLN

wykonywane wylewek,wybórzanie,wyrównywanie, prace na wysokościach
kontakt przez PUP - 2017-03-08 - Wola Błędowa (łódzkie)

GŁÓWNY KSIĘGOWY(WYP[. LUB DOP. ST PR. UM NR 59/2013)- UZUP. - od 1 850 PLN

prowadzenie ksiąg , sporządzanie sprawozdań finansowych
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)