Praca KELNERKA Świecie kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: obsługa klienta

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 1850 zł brutto miesięcznie

Nazwa stanowiska: KELNERKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świecie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świecki

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
mile widziane doświdczenie w pracy jako kelnerka (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Kelner* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Centrum Kariery Świecie

Chmielniki 2b, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: świecki

Gmina pracodawcy: Świecie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świecie

Ulica pracodawcy: Chmielniki

Numer budynku pracodawcy: 2b

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Świecie

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*