Praca KELNERKA Jurata PROFILAKTYCZNY DOM ZDROWIA

Wojska Polskiego 8, 84-141 Jurata, powiat: pucki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Prace kelnerki

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: KELNERKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jurata

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pucki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Jastarnia

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: gimnazjalne

Nazwa pracodawcy: PROFILAKTYCZNY DOM ZDROWIA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: pucki

Gmina pracodawcy: Jastarnia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jurata

Ulica pracodawcy: Wojska Polskiego

Numer budynku pracodawcy: 8

Profil działalności pracodawcy: DZIAŁALNOŚĆ FIZJOTERAPEUTYCZNAośrodka

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

Pomoc w:-prowadzeniu zajęć z dziećmi w oparciu o podstawę programową-opracowywaniu scenariuszy zajęć, zabaw i uroczystości-przygotowywaniu pomocy dydaktycznych oraz uroczystości przedszkolnych
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Pogórze (pomorskie)

REFERENT DS. ORGANIZACJI RECEPCJI - 997,4 PLN

Przyjmowanie gości do ośrodka poprzez zameldowanie, zakwaterowanie zgodnie z wcześniejszą rezerwacją, wydawanie kluczy do pokoi. Kierowanie samochodów na parking. Nadzorowanie terenu ośrodka poprzez monitoring. Realizowanie połączeń, telefonicznych, prowadzenie rejestru połączeń telefonicznych. Wykonywanie czynności kancelaryjnych w zakresie poczty przychodzacej i wychodzącej.
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Jastrzębia Góra (pomorskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Minkowice (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Tworzenie bazy klientów, utrzymanie odpowiednich relacji z klientem, nauka programu sprzedażowego, przygotowywanie promocji konsumenckich i handlowych.
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Dębogórze (pomorskie)

KURIER - od 2 500 PLN

Dostarczanie
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Hel (pomorskie)

ASYSTENTKA - od 1 850 PLN

Obsługa biura.
Łukasz Bieliński NOTARIUSZ - 2016-06-30 - Puck (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Prace pomocy kuchennej
WYNAJEM POKOI I JADŁODAJNIA Radtke Elżbieta - 2016-07-05 - Władysławowo (pomorskie)

RECEPCJONISTA/STKA - od 1 850 PLN

Obsługa gości-rezerwowanie , meldowanie, rozliczanie z pobytu gości.
Hotel "PEKIN" i Restauracja Chińska PEKIN - 2016-06-09 - Władysławowo (pomorskie)

KUCHARZ - od 13 PLN

przygotowywanie posiłków śniadania-obiady
"OLITOUR" M. Fierek, Pensjonat "Jessica",JASNY BRZEG - 2017-01-13 - Władysławowo (pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 922 PLN

Prowadzenie pojazdu ciężarowego
M&G TRANS M.FALKOWSKI G.ZASADA Sp.j. - 2016-04-20 - Puck (pomorskie)

REFERENT SEKCJI ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH - 997,4 PLN

- rejestracja wniosków o świadczenie rodzinne, wychowawcze, z funduszu almientacyjnego- obliczanie dochodów poszczególnych świadczeniobiorców- wprowadzanie danych do programu komputerowego
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Władysławowo (pomorskie)

RECEPCJONISTA - od 2 000 PLN

Przyjmowanie rezerwacji, obsługa gości, rozliczanie pobytów/imprez
CHOPIN AIRPORT DEVELOPMENT Sp. z o.o. - 2016-08-19 - Jurata (pomorskie)

KELNERKA - do 1 900 PLN

Obsługa gości hotelowych. Przgotowanie zastawy stołowej na różne imprezy okolicznościowe. Miksowanie napoi, koktajli. Prowadzenie sprzedaży detalicznej. Obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Gdańsk (pomorskie)

SPECJALISTA D/S TECHNOLOGII UPRAWY I AGROTECHNIKI WIERZBY ENERGETYCZNEJ - od 800 PLN

Znajomość nowoczesnych technologii uprawy i agrotechniki wierzby energetycznej
"EWAPOL" Ewa Czarnowska - 2015-12-15 - Gnieżdżewo (pomorskie)

Obsługa gości, meldowanie i wymeldowywanie gości, odbieranie telefonów i rezerwacji, zapewnienie prawidłowych obciążeń oraz wielkich transakcji dokonywanych przez gości
LUAN Aleksandra Dudzińska - 2017-02-16 - Władysławowo (pomorskie)

POKOJOWA - od 1 650 PLN

Sprzatanie pokoi
Dom Wczasowy "KLIF" Małgorzata Składanowska - 2017-02-06 - Chłapowo (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 394 PLN

Wystawianie i drukowanie listów przewozowych i dokumentów handlowo-magazynowych. Wymagania: wykształcenie średnie ogólnokształcące.
Target S.A. - 2017-01-20 - Krokowa (pomorskie)

KELNERKA - 6 - 7 PLN

obsługa klienta, utzrymywanie czystości na stanowisku pracy, praca w restauracji Layali Shisha Club przy ul. Piotrkowskiej 79
ROYAL INGREDIENTS Sp. z o.o. - 2016-06-13 - Łódź (łódzkie)

OPIEKUNKA W ŻŁOBKU / KLUBIE DZIECIĘCYM - 997,4 PLN

planowanie pracy opiekuńczej, pielęgnacyjnej i wychowawczej, realizacja planu edukacyjnego, prowadzenie zabaw, zajęć
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Puck (pomorskie)

Przygotowywanie posiłków według ustalonych receptur, utrzymywanie porządku w kuchni oraz przynależącego do niej zaplecza gastronomicznego
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Jastarnia (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 300 PLN

prace pomocnicze na kuchni
"PIWNICZKA U JERZEGO WAŚKOWSKIEGO" - 2017-01-16 - Karwia (pomorskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

Transport oraz pakowanie towarów.
P.W. "TADPOL" TADEUSZ POLNIAK - 2016-06-01 - Kosakowo (pomorskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - od 1 850 PLN

Prace opiekunki dziecięcej.
MUSTANG Marcin Piotrowski - 2016-05-06 - Mosty (pomorskie)

STARSZY RYBAK - od 1 850 PLN

Prace - połów na łodzi
"RYB-TUR" I.KAMIŃSKI &CO.Sp.Komandytowo-Akcyjna - 2016-09-26 - Jastarnia (pomorskie)

KELNERKA - od 1 750 PLN

wg stanowiska m. in. wydawanie posiłków, obsługa gości, nakrywanie stołów
Willa "KURANT" Janina Siuty - 2015-12-01 - Zakopane (małopolskie)

ASYSTENT DS. KSIĘGOWOŚCI - od 1 850 PLN

pomoc przy pracach księgowych, wprowadzanie dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Pogórze (pomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Sprzatanie budynku
gratkaszmatka.com.pl Renata Kopińska - 2016-02-08 - Puck (pomorskie)

TERAPEUTA SPA - od 2 500 PLN

Wykonywanie specjalistycznych technik relaksacyjnych typu MAURI, Ajurverdyjdki, hawaii, polinezyjski, balijski, wykonywanie tańca baliskiego
"BRYZA" SP. Z O.O. W JURACIE - 2016-10-17 - Jurata (pomorskie)

OPERATOR SPRZĘTU BUDOWLANEGO - do 2 000 PLN

Praca na terenie budowy, na sprzęcie budowlanym.
Przedsiębiorstwo Usługowo - Transportowe " Ol - Trans" - 2016-05-04 - Mrzezino (pomorskie)

Wybierz miejscowość