Praca KELNERKA Gołubie Firma Turystyczno-Handlowa Malinówka Iwona Sikorska

WS. KRZESZNA 114, 83-316 Gołubie, powiat: kartuski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Wydawanie posiłków, kasowanie należności od klientów. Praca jednozmianowa w godz 12-20 (w systemie 1 dzień pracujacy, 1 dzień wolny), umowa o pracę na czas określony (pierwsza umowa terminowa, docelowo na stałe), wynagrodzenie 1850 zł brutto miesięcznie. Wymagania pracodawcy: mile widziane wykształcenie średnie, mile widziane doświadczenie. Kontakt z pracodawcą: Dariusz Sikorski tel. 604 978 067

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto miesięcznie

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNERKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gołubie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kartuski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Stężyca

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: badania sanitarno-epidemiologiczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: mile widziane doświadczenie

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy:
Firma Turystyczno-Handlowa Malinówka Iwona Sikorska

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie, CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: pn-pt, Godziny : 8-20

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: kartuski

Gmina pracodawcy: Stężyca

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gołubie

Ulica pracodawcy: WS. KRZESZNA

Numer budynku pracodawcy: 114

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*