Praca KELNERKA Bystrzyca Kłodzka JAROSŁAW JURKIEWSKI Restauracja "EXpansja" Jarosław Jurkiewski

Stanowisko: KELNERKA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: obsługa gości , nakrywanie stołów, utrzymanie porządku na sali.

Data publikacji: 2016-03-03

Lokalizacja: Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

Pracodawca: JAROSŁAW JURKIEWSKI Restauracja "EXpansja" Jarosław Jurkiewski

HENRYKA SIENKIEWICZA. 2, 57-500 Bystrzyca Kłodzka, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
obsługa gości , nakrywanie stołów, utrzymanie porządku na sali.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNERKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bystrzyca Kłodzka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłodzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bystrzyca Kłodzka

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 6

Nazwa pracodawcy:
JAROSŁAW JURKIEWSKI Restauracja "EXpansja" Jarosław Jurkiewski

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Wyspiańskiego 2J, 57-300 Kłodzko, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kłodzki

Gmina pracodawcy: Kłodzko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kłodzko

Ulica pracodawcy: Wyspiańskiego

Numer budynku pracodawcy: 2J

Profil działalności pracodawcy: usługi gastronomiczne

Nazwisko osoby zgłaszającej: Jarosław Jurkiewski

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*