Praca KELNERKA - BARMANKA Głogów Małopolski DR INVEST S.C. DAMIAN DRUPKA, RAFAŁ KRAMARZ

Stanowisko: KELNERKA - BARMANKA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Data publikacji: 2016-04-26

Lokalizacja: Głogów Małopolski (podkarpackie)

Pracodawca: DR INVEST S.C. DAMIAN DRUPKA, RAFAŁ KRAMARZ

PIŁSUDSKIEGO 8, 36-060 Głogów Małopolski, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNERKA - BARMANKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Głogów Małopolski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: rzeszowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Głogów Małopolski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN/godz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: PRAWO JAZDY KAT B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, niezbędna książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych

Nazwa pracodawcy: DR INVEST S.C. DAMIAN DRUPKA, RAFAŁ KRAMARZ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: rzeszowski

Gmina pracodawcy: Głogów Małopolski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Głogów Małopolski

Ulica pracodawcy: PIŁSUDSKIEGO

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*