Praca KELNER Zduńska Wola kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Zduńska Wola, powiat: zduńskowolski, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Zgodnie z programem stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zduńska Wola

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zduńskowolski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 04.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: gimnazjalne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: ALG

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Getta Żydowskiego 4, 98-220 Zduńska Wola, powiat: zduńskowolski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: zduńskowolski

Gmina pracodawcy: Zduńska Wola

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zduńska Wola

Ulica pracodawcy: Getta Żydowskiego

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA BRANŻOWY - od 1 850 PLN

Praca w markecie ogólnobudowlanym.
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Gogolin (opolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuRPO
kontakt przez PUP - 2017-04-11 - Trzebicz (lubuskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO FORMOWANIA WYROBÓW SYLIKATOWYCH - od 11,9 PLN

obsługa pras hydraulicznych, utrzymanie porządku na stanowisku pracy, dbałość o powierzone narzędzia pracy, stosowanie się do zasad BHP
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Zielona Góra (lubuskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

pomoc w przygotowaniu stanowiska pracy, pomoc w przygotowaniu potraw zgodnie z jadłospisem, pomoc w wydawaniu posiłków, troska o estetyczne spożywanie posiłków, utrzymanie czystości w pomieszczeniach kuchni
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Konstantynów (lubelskie)

KUCHARZ - do 1 850 PLN

przgotowywanie posiłków zgodnie z jadłospisem,utrzymanie w należytej czystości i porzadku naczyń, sprzętu i pomieszczeń kuchennych,dbanie o najwyzszą jakość i smak przygotowywanychposiłków, porciowanie i wydawanie posilków
kontakt przez PUP - 2016-01-07 - Kamińsk (warmińsko-mazurskie)

ROLNIK - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Wielgie (mazowieckie)

MALARZ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Oborniki (wielkopolskie)

KSIĘGOWY - STAŻ PO WER - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Warszawa (mazowieckie)

BARMAN-KELNER ( PO STAŻU) - od 462,5 PLN

obsługa baru
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Przytyki (lubelskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Zapoznanie się z pracą sekretariatu sądowego, oprawianie akt, wszywanie pism w aktach, rozpisywanie spraw, wykonywanie zarządzeń w aktach spraw.
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, akcje promocyjne
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

Kładzenie kostki brukowej
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

REFERENT D/S BIUROWYCH - 997,4 PLN

obsługa biura i urządzeń biurowych, obsługa klienta krajowego i zagranicznego
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Kutno (łódzkie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, pozyskiwanie nowych klientów
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Zator (małopolskie)

KELNER - do 2 000 PLN

obsługa gości, przygotowanie sali konsumencyjnej do obsługi kelnerskiej, doradzanie w zakresie wyboru potraw i napojów, przyjmowanie zamówień. Wymagane wykształcenie średnie, mile widziane doświadczenie, j. angielski - komunikatywny. Praca w godz. 12-20
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Mysłowice (śląskie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD - od 1 850 PLN

pomoc w obsłudze elektronicznego systemu składania zamówień, prca w kuchni, obsługa klienta, utrzymywanie porządku wewnątrz i na zewnątrz lokalu
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Ruda Śląska (śląskie)

LEKARZ WETERYNARII - od 4 500 PLN

badanie zwierząt, przeprowadzanie zabiegów lekarsko weterynaryjnych
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

dostawa wyrobów zakładu do punktów sprzedaży (trasy dostaw)
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Rogoźno (wielkopolskie)

BRUKARZ - od 2 000 PLN

prace brukarskie i budowlane
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Wągrowiec (wielkopolskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - 3 600 - 4 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Warszawa (mazowieckie)

AGENT UBEZPIECZENIOWO-KREDYTOWY - 997,4 PLN

Telefoniczna rozmowa z klientami, która dotyczyć będzie przedstawiania ofert bankowych, analiza dokumentów dochodowych firm, obsługa klientów w zakresie kredytów i ubezpieczeń
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Nowy Sącz (małopolskie)

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Wigry (podlaskie)

PRACOWNIK BIUROWY-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

pracownik biurow-sprzedawca w hurtowni, godz. pracy 7.00-15.00
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA-MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Sprzedaż artykułów spożywczych na terenie targowisk
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Łaziska (śląskie)

POMOC KUCHENNA - do 1 850 PLN

Pomoc w przygotowywaniu produktów do przyrządzania potraw, zamawianie oraz przyjmowanie towaru, mycie warzyw i owoców, przygotowywanie napojów, wstępna obróbka produktów, przygotowywanie gotowych potraw do podania, pakowanie potraw na wynos.Utrzymanie w czystości kuchni oraz urządzeń kuchennych-porządkowanie pomieszczeń magazynowych i produkcyjnych. Miejsce pracy: Wrocław ul. Jedności Narodowej. Kontakt kandydató z pracodawcą elektroniczny. Oferta znajduje się w sali: G
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Wrocław (dolnośląskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Sekretarka
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Brzeg (opolskie)

SZWACZKA - od 925 PLN

BIEGŁA UMIEJĘTNOŚĆ SZYCIA KOSTIUMÓW KĄPIELOWYCH, BIEGŁA UMIEJETNOŚĆ SZYCIA NA MASZYNACH: AUTOLAP, KROSZETKA
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Biała (łódzkie)