Praca GRAFIK KOMPUTEROWY Zielona Góra Wallrav Sp. z o.o.

Stanowisko: GRAFIK KOMPUTEROWY

Wynagrodzenie: od 2 050,32 PLN

Zakres obowiązków: zarządzanie aukcjami allegro o stronami internetowymi, projektowanie, nadzór nad realizacją reklam, folderów i gadżetów reklamowych, doświadczenie w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem

Data publikacji: 2016-07-13

Lokalizacja: Zielona Góra (lubuskie)

Pracodawca: Wallrav Sp. z o.o.

Przylep-22 Lipca 86e, 66-015 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
zarządzanie aukcjami allegro o stronami internetowymi, projektowanie, nadzór nad realizacją reklam, folderów i gadżetów reklamowych, doświadczenie w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 050,32 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: GRAFIK KOMPUTEROWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zielona Góra

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Zawód: grafik komputerowy multimediów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 050,32 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
średnie/wyższe grafik, prawo jazdy kat. B, język angielski komunikatywny

Nazwa pracodawcy: Wallrav Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Przylep-22 Lipca

Numer budynku pracodawcy: 86e

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Zawód wykonywany przez pracownika: grafik komputerowy multimediów