Praca KELNER Zakopane FWP.Sp. z o.o. w W-wie O/Z-NE DW."Hyrny" DW.Sienkiewiczówka

Piłsudskiego 20, 34-500 Zakopane, powiat: tatrzański, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
serwowanie posiłków, dbanie o czystość i wizerunek restauracji

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zakopane

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tatrzański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zakopane

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy:
FWP.Sp. z o.o. w W-wie O/Z-NE DW."Hyrny" DW.Sienkiewiczówka

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem

Belgradzka 48/7, 02-793 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: nie wymagane

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Belgradzka

Numer budynku pracodawcy: 48

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*