Praca FAKTURZYSTKA Kęty ŁUKASZ ROMIK PROFIS

Stanowisko: FAKTURZYSTKA

Wynagrodzenie: 1 850 - 2 000 PLN

Zakres obowiązków: Sporządzanie zamówień, fakturowanie sprzedaży, przyjmowanie towaru.

Data publikacji: 2016-02-16

Lokalizacja: Kęty (małopolskie)

Pracodawca: ŁUKASZ ROMIK PROFIS

Krakowska 96A, 32-650 Kęty, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Sporządzanie zamówień, fakturowanie sprzedaży, przyjmowanie towaru.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FAKTURZYSTKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kęty

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: oświęcimski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kęty

Zawód: fakturzystka

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie min. średnie, dobra obsługa komputera, mile widziane doświadczenie w branży handlowej. Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Nazwa pracodawcy: ŁUKASZ ROMIK PROFIS

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV/ kontakt telefoniczny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: oświęcimski

Gmina pracodawcy: Kęty

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kęty

Ulica pracodawcy: Krakowska

Numer budynku pracodawcy: 96A

Profil działalności pracodawcy:
DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ SPRZEDAŻĄ TOWARÓW RÓŻNEGO RODZAJU

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 16.02.2016