Praca KELNER Wąwolnica "ROZANNA" OPRZAŃSCY SPÓŁKA JAWNA

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa gości restauracji

Data publikacji: 2016-04-29

Lokalizacja: Wąwolnica (lubelskie)

Pracodawca: "ROZANNA" OPRZAŃSCY SPÓŁKA JAWNA

3 MAJA 1, 24-160 Wąwolnica, powiat: puławski, woj: lubelskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wąwolnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: puławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wąwolnica

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kelner*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Nazwa pracodawcy: "ROZANNA" OPRZAŃSCY SPÓŁKA JAWNA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: .

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: puławski

Gmina pracodawcy: Wąwolnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wąwolnica

Ulica pracodawcy: 3 MAJA

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

KELNER - 2 000 - 2 500 PLN

obsługa klientów restauracji, praca w ruchu ciągłym
Elektro-Dor Turystyka SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2017-06-01 - Opole (opolskie)

KELNER - od 2 000 PLN

Przyjmowanie zamówień, podawanie posiłków, przyjmowanie zapłaty.
Tadeusz Turczyn Gastronomia - 2017-04-21 - Zamość (lubelskie)

KELNER - 997,4 PLN

obsługa gości w restauracji hotelowej
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

RECEPCJONISTA - od 2 000 PLN

bieżąca obsługa recepcji hotelowej, obsługa centrali telefonicznej
Hotele Kazimierz Spółka z o.o. - 2017-01-31 - Kazimierz Dolny (lubelskie)

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Puławy (lubelskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa gości w restauracji (CV na adres e-mail:recepcja (at) hoteltatarscy.pl)
HOTEL B.R. TATARSCY Spółka Jawna - 2016-04-26 - Kalwaria Zebrzydowska (małopolskie)

Obsługa sali, imprez okolicznościowych. Wymagane doświadczenie w zawodzie
RESTAURACJA NAD JEZIOREM JELEŃ Krzysztof Kolaszt - 2017-01-23 - Bytów (pomorskie)

Przyjmowanie zamówień klientów, obsługa klientów.Praca w centrum chińskim, głównymi klientami są obywatele Chin, posługujący się językiem chińskim
DONGFANGHONG HUO Sp. z o.o. - 2017-05-17 - Jaworzno (śląskie)

-obsługa restauracji- przygotowanie i obsługa imprez okilicznościowych
J&G TURYSTYKA s.c. - 2016-03-16 - Lubartów (lubelskie)

MONTER RUSZTOWAŃ - od 1 850 PLN

Montaż rusztowań
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Puławy (lubelskie)

OPERATOR KOPARKI - od 15 PLN

Wykonywanie robót ziemnych zwiazanych z budownictwem, praca w delegacji (Warszawa)
RADBUD- BIS - 2016-04-15 - Puławy (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedaż odzieży, dbanie o ekspozycję towaru, obsługa klienta
GALERIA ODZIEŻY FOR YOU - 2017-04-28 - Puławy (lubelskie)

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH - od 1 850 PLN

załadunek i rozładunek towaru
kontakt przez PUP - 2016-12-15 - Puławy (lubelskie)

Kelner
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Lubachowy (świętokrzyskie)

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Limanowa (małopolskie)

POSADZKARZ - od 1 850 PLN

Wykonywanie podłóg kafelkowych i drewnianych, posadzek z kamieni naturalnych, szkła, ceramiki. Renowacja i konserwacja podłóg, szczególnie parkietów drewnianych, odnawianych metodą cyklinowania. Kompleksowe wykonywanie podłóg w pomieszczeniach mieszkalnych, użytkowych, tarasach, balkonach i innych powierzchniach, wliczając także prace wykończeniowe. Dobieranie odpowiednich materiałów i sposobu ich montażu. Obsługa urządzeń wykorzystywanych na stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Drzewce-Kolonia (lubelskie)

w/g harmonogramu
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Karłów (dolnośląskie)

KIEROWCA KAT. C+E - od 1 850 PLN

Transport towarów
kontakt przez PUP - 2016-01-07 - Puławy (lubelskie)

obsługa gości, udzielanie inforamcji dot.menu
KARKAS.EU MARCINKOWSKI MAREK - 2016-05-24 - Międzygórze (dolnośląskie)

zh
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Florczaki (warmińsko-mazurskie)

KELNER - od 2 775 PLN

Kelner
kontakt przez PUP - 2017-01-25 - Smerek (podkarpackie)

KELNER - do 1 850 PLN

podawanie posiłków
AGATA BOROŃ KOFEINA - 2016-10-03 - Radomsko (łódzkie)

Obsługa gości. Kontakt tel.513-173-100
PHU " HURT-DETAL" ROBERT ŁUCZAK, Korczyn 133a, 26-067 Strawczyn - 2016-08-17 - Kielce (świętokrzyskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Przygotowywanie posiłków
"CZE-DAN" S.C. DANUTA STRUSKA RADOSŁAW STRUSKI - 2016-08-26 - Łany (lubelskie)

- nakrywanie do stołów,- podawanie potraw i napojów- obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Giewartów (wielkopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

Montaż elewacji i tarasów
kontakt przez PUP - 2017-06-09 - Puławy (lubelskie)

Obsługa gości na sali
Dom Wczasowy "VIS" Jadwiga Dzierzęcka - 2017-04-11 - Jastrzębia Góra (pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 750 PLN

Rozwożenie towarów do klienta
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Puławy (lubelskie)