Praca KELNER Wąwolnica "ROZANNA" OPRZAŃSCY SPÓŁKA JAWNA

3 MAJA 1, 24-160 Wąwolnica, powiat: puławski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: Obsługa gości restauracji

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wąwolnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: puławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wąwolnica

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kelner*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Nazwa pracodawcy: "ROZANNA" OPRZAŃSCY SPÓŁKA JAWNA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: .

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: puławski

Gmina pracodawcy: Wąwolnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wąwolnica

Ulica pracodawcy: 3 MAJA

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

KELNER - od 2 100 PLN

obsługa gości w restauracji, rozliczanie należności
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Legnica (dolnośląskie)

KELNER - od 185 PLN

kontakt z gośćmi pensjonatu i restauracji
PRZYSTANEK TLEŃ SP Z O.O.( dawniej PENJSONAT RESTAURACJA SAMOTNIA NAD WDĄ ) - 2016-10-05 - Tleń (kujawsko-pomorskie)

KELNER - od 1 850 PLN

wykonywanie prac na stanowisku kelner
"J i G Wicz" Jacek Żyłkiewicz - 2016-10-28 - Świeradów-Zdrój (dolnośląskie)

KELNER - 2 500 - 3 000 PLN

Obsługa gości, serwowanie potraw i napojów, doradzanie gościom, nakrywanie i sprzątanie stołów, inkasowanie należności.Wymagania: doświadczenie na stanowisku kelnera, j. angielski, wysoka kultura osobista, komunikatywność.
Pałac Brzezina Sp.z o.o - 2016-11-16 - Brzezina (dolnośląskie)

Obsługa klientów
ZAYKA Sp. z o.o. - 2016-02-29 - Kraków (małopolskie)

KELNER - od 1 000 PLN

obsługa klientów w części gastronomicznej obiektu; wysokość wynagrodzenia brutto: 1000zł
Turystyka i Wypoczynek Beata Ćwigoń - 2016-10-24 - Rowy (pomorskie)

KELNER - 997,4 PLN

Oferta stażu.Przygotowanie soli konsumpcyjnej do obsługi kelnerskiej.Przygotowywanie prostych posiłków.
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Wyrzysk (wielkopolskie)

KELNER - od 10,69 PLN

Obsługa klientów , gości hotelowych , spotkań biznesowych , zgodnie ze standardami , obsługa gastronomii
"HACZKIEWICZ S. MORAWA" SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2015-12-01 - Stara Morawa (dolnośląskie)

obsługa klienta w karczmie
KUĆ WANDA FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "DRZEWIÓNKA" - 2016-08-25 - Wisła (śląskie)

Obsługa klientów i inne prace zlecone. Kontakt z pracodawcą: tel. +48 604-414-095
Zakład Produkcyjno-Handlowy "TREBOR" Stanisław Lesiak - 2016-03-21 - Chęciny (świętokrzyskie)

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA KONSUMENTA W ZAKŁADZIE GASTRONOMICZNYM. PROWADZENIE DOKUMENTACJI
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Ziębice (dolnośląskie)

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, obsługa terminala
RESTAURACJA RAMŻA RYSZARD DUNAJEWSKI - 2016-10-24 - Ruda Śląska (śląskie)

obsługa klienta w restauracji
Restauracja "Olimpia" Palion Krzysztof - 2016-05-31 - Wisła (śląskie)

KELNER - od 12 PLN

Według stanowiska
DALIA GRECKI GRIL AKROPOLIS - 2015-11-30 - Kraków (małopolskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ PAKUJĄCYCH - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Trzcianki (lubelskie)

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Trygort (warmińsko-mazurskie)

kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Skępe (kujawsko-pomorskie)

Obsługa gości lokalu
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Łącko (małopolskie)

SPECJALISTA ZAOPATRZENIA MEDYCZNEGO - 997,4 PLN

Zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Puławy (lubelskie)

wg programu stażu-przygotowanie sali konsumpcyjnej do obsługi,dbanie o porządek na sali,obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Gniezno (wielkopolskie)

Obsługa gości, przyjmowanie i rejestrowanie zamówień, inkasowanie należności, przygotowywanie naczyń sztućców, obsługiwanie różnego rodzaju imprez, dbanie o czystość i esteykę zaplecza gastronomicznego, obsługa terminala kart płatniczych.
OR CZOCHA Sp. z o.o. - 2016-01-21 - Leśna (dolnośląskie)

wydawanie posiłków
P.H.P. UNITURIST Sp. z o.o. - 2016-10-18 - Korbielów (śląskie)

KELNER - do 2 000 PLN

obsługa klienta
MIRAD s.c. Jakub Michnowicz, Marian Zyskowski - 2017-01-04 - Augustów (podlaskie)

zh
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Florczaki (warmińsko-mazurskie)

Przygotowywanie sali konsumpcyjnej oraz kompleksowa obsługa konsumenta
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Sieradz (łódzkie)

KELNER - od 925 PLN

Obsługa klientów, sprzątanie
ADONA Son Krywult - 2016-03-11 - Żywiec (śląskie)

Przyjmowanei zamówień, obsługa klienta, posługiwanie się maszynami i urządzeniami, sprzątanie ze stołów
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Paary (lubelskie)

Zakres obowiązków zgodny z Programem Stazu dołaczonym do wniosku
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Żywiec (śląskie)

BD F.H.U. Daniel Wiśniewski - 2016-10-31 - Sokołowice (małopolskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków
HOTEL PRIMA - 2016-04-06 - Puławy (lubelskie)