Praca KELNER Strumień kontakt przez PUP

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: obsługa klienta

Data publikacji: 2016-04-15

Lokalizacja: Strumień (śląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Strumień, powiat: cieszyński, woj: śląskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Strumień

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: cieszyński

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 17.01.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Plac Wolności 6, 43-400 Cieszyn, powiat: cieszyński, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: cieszyński

Gmina pracodawcy: Cieszyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Cieszyn

Ulica pracodawcy: Plac Wolności

Numer budynku pracodawcy: 6

Profil działalności pracodawcy:
Restauracje i pozostałe placówki gastronomiczne.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 15.04.2016

Podobne oferty pracy

RECEPCJONISTA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Zbytkowo (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

- zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-06-09 - Sanok (podkarpackie)

HANDLOWIEC - od 2 200 PLN

Wyszukiwanie dostawców i odbiorców w Chinach w i Polsce, nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych, monitorowanie rynku, nadzów nad magazynem, sprzedaż hurtowa i detaliczna, raportowanie dla zarządu
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

REFERENT DZIAŁU KADR I ORGANIZACYJNO-PRAWNEGO - 997,4 PLN

Wykształcenie wyższe - kierunek prawo, administracja, ekonomia.
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Racibórz (śląskie)

POMOC ROLNIKA - od 1 850 PLN

Prace związane z pielęgnacją sadu i plantacją malin
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Stare Gajdzie (warmińsko-mazurskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

organizowanie sieci sprzedaży, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami, prowadzenie negocjacji z partnerami handlowymi z Bangladeszu, przygotowywanie ofert handlowych
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

PRZYJMOWANIE I ROZPAKOWYWANIE TKANIN, DZIANIN , DODATKÓW KRAWIECKICH ZGODNIE Z DOKUMENTACJĄ. ROZMIESZCZANIE I UKŁADANIE PRZYJĘTYCH MATERIAŁÓW I ICH ODPOWIEDNIE ZABEZPIECZENIE W MAGAZYNIE. PRZYGOTOWANIE MATERIAŁÓW ZGODNIE Z ZAMÓWIENIEM PRZEZ KONKRETNE DZIAŁY PRODUKCYJNE. KOMPLETOWANIE ZAMÓWIEŃ ZGODNIE Z DOKUMENTACJĄ. WYDAWANIE TOWARÓW NA PODSTAWIE OTRZYMANYCH DOKUMENTÓW. OPRACOWYWANIE I UZUPEŁNIANIE BIEŻĄCEJ DOKUMENTACJI MAGAZYNOWEJ. PAKOWANIE TOWARU DO PACZEK ZGODNIE Z FAKTURĄ I PRZEKAZANIE FIRMOM PRZEWOZOWYM DO DOSTARCZENIA KONTRAHENTOM. DBAŁOŚĆ O PORZĄDEK I CZYSTOŚĆ W MAGAZYNIE. ZGŁASZANIE NIEPRAWIDŁOWOŚCI ORAZ ELIMINOWANIE ZAKŁÓCEŃ WYNIKAJĄCYCH Z WYKONYWANYCH CZYNNOŚCI
kontakt przez PUP - 2017-06-28 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

WG. HARMONOGRAMUFP
kontakt przez PUP - 2017-10-17 - Drezdenko (lubuskie)

ELEKTRYK ZAKŁADOWY - od 2 400 PLN

prace przy utrzymaniu ruchu (konserwator), remonty i naprawy maszyn
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Nowy Sącz (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedaż w sklepie spożywczym
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Żory (śląskie)

POMOCNIK BIBLIOTECZNY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-08-24 - Pawłowice (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa kasy fisklanejobsługa klientównauka przyjmowania dostaw towaruStaż odbywać się będzie w Śródmieściu
kontakt przez PUP - 2017-07-07 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MAGISTER OCHRONY ŚRODOWISKA, BIOLOG, MAGISTER CHEMII. - 997,4 PLN

Zgodnie z dołączonym do wniosku programem stażu.
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Żywiec (śląskie)

NAUCZYCIEL BIOLOGII - do 2 000 PLN

prowadzenie zajęc z przedmiotu biologia
kontakt przez PUP - 2017-07-17 - Budziska (mazowieckie)

FRYZJER - 997,4 PLN

zgodnie z dołączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Ślemień (śląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - OFERTA STAŻU NA OKRES DO 12 MIESIĘCY PRZEZNACZONA DLA OSÓB BEZROBOTNYCH ZAREJESTROWANYCH W URZĘDZIE PRACY. - 997,4 PLN

Obsługa urządzeń biurowychArchiwizacja dokumentówRedagowanie korespondencji z zakresu działania wydziału Przygotowane korespondencji do wysyłki
kontakt przez PUP - 2017-03-28 - Słupca (wielkopolskie)

REFERENT - 997,4 PLN

ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW WG SPRAW, UDZIAŁ W CZYNNOŚCIACH ZWIĄZANYCH Z PRZYGOTOWANIEM PRAC INWENTARYZACYJNYCH, PRZEPROWADZENIE INWENTARYZACJI W PRZYDZIELONYCH POLACH SPISOWYCH W RAMACH SESPOŁU SPISOWEGO
kontakt przez PUP - 2017-04-11 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

KIEROWCA SAMOCHODU POW. 3,5 TONY - od 2 000 PLN

Kierowanie i obsługa samochodu ciężarowego - autotransportera, załadunek, rozładunek (transport samochodów). Trasy krajowe i zagraniczne (Europa). Proponowane wynagrodzenie 2000 zł + dodatki za podróże służbowe.
kontakt przez PUP - 2017-05-10 - Jasienica (śląskie)

SPAWACZ-ŚLUSARZ - od 2 000 PLN

SPAWANIE KONSTRUKCJI STALOWYCH, PRACE ŚLUSARSKIE, PROWADZENIE SAMOCHODU OSOBOWEGO W RAMACH OBOWIĄZKÓW SŁUŻBOWYCH;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, ZNAJOMOŚĆ PRAC ŚLUSARSKICH, UPRAWNIENIA SPAWACZA ELEKTRYCZNE W OSŁONIE Co2, UMIEJĘTNOŚĆ POSŁUGIWANIA SIĘ PALNIKIEM ACETYLENOWO-TLENOWYM, PRAWO JAZDY KAT. B
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Poddębice (łódzkie)

SPAWACZ - od 2 000 PLN

Spawacz - miejsce pracy Chorzów. Wymagane kurs ponadpostawowy mag 135
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Nowy Sącz (małopolskie)

ASYSTENT DS. SPRZEDAŻY - od 2 100 PLN

kontakt z chińskimi dostawcami i odbiorcami, obsługa klientów i kasy fiskalnej, planowanie i rozliczanie, przygotowywanie raportów, kompletowanie dokumentów, dbałość o ekspozycję towarów
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI WYROBÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH - od 2 100 PLN

Obsługa maszyn do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych.
kontakt przez PUP - 2017-03-30 - Lublin (lubelskie)

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH - 997,4 PLN

Monter instalacji sanitarnychOferta stażu - przeznaczona dla osób bezrobotnych do 30 roku życia - zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 2 404,3 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK DS. SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - 997,4 PLN

sprzedaż internetowa, obsługa programu magazynowego
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO FILMOWANIA - od 2 000 PLN

operator urządzeń do filmowania
kontakt przez PUP - 2017-05-04 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Stary Dzierzgoń (pomorskie)

BRUKARZ - od 2 200 PLN

wykonywanie nawierzchni, ustawienia krawężników, wykonywanie podbudowy, układanie kostki brukowej
kontakt przez PUP - 2017-05-24 - Białystok (podlaskie)

Wybierz miejscowość