Praca KELNER Ryki Kajetan Leszek PIZZERIA HADES

Miejsce pracy:
ŁUKOWSKA 7, 08-500 Ryki, powiat: rycki, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: obsługa gości

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ryki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: rycki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ryki

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Data zakończenia pracy: 01.04.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Książeczka SANEPID

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie min. zawdowe, staż pracy mile widziany, książeczka SANEPID

Nazwa pracodawcy: Kajetan Leszek PIZZERIA HADES

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rykach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: nie wymagane

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: rycki

Gmina pracodawcy: Ryki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ryki

Ulica pracodawcy: ŁUKOWSKA

Numer budynku pracodawcy: 7

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rykach

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

KELNER - od 1 900 PLN

Obsługa gości (sala i bar)Przyjmowanie zamówień oraz serwis przy stolikach
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Mińsk Mazowiecki (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż mięsa i wędlin
Sklep Mięsno Spożywczy SMAK - 2016-09-08 - Ryki (lubelskie)

MONTER NAWIERZCHNI DROGOWEJ - od 1 850 PLN

Roboty budowlane - ukladanie kostki, wymiana podkladów kolejowych, roboty ziemne, roboty ręczne itp.
"POLTOR" Sp. z o.o. - 2016-08-05 - Dęblin (lubelskie)

KELNER - od 2 003,8 PLN

Kelnerska obsługa gości ośrodka. Praca w godz. 7-19
Nadwiślańska Agencja Turystyczna Sp. z o.o. (Sanatorium GÓRNIK) - 2016-04-19 - Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

KELNER - od 1 850 PLN

OBSŁUGA RESTAURACJI, BARU, KONFERENCJI;WYMAGANIA: DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO LUB NIEMIECKIEGO, MILE WIDZIANA KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH;GODZINY PRACY: 06.00-14.00, 16.00-24.00
HOTEL G.E. SZCZECIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-04-04 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KELNER - od 1 000 PLN

- profesjonalna obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Zakopane (małopolskie)

obsługa klienta indywidualnego i korporacyjnego, obsługa kasy fiskalnej, walutowej, organizacja i obsługa szkoleń i spotkan integracyjnych
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Miękinia (dolnośląskie)

KELNER - od 2 000 PLN

obsługa klienta na sali konsumpcyjnej
Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy WIKING Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - 2017-02-09 - Jantar (pomorskie)

obsługa gości restauracji, przygotowywanie napojów, obsługa ekspresu, obsługa elektronicznego systemu obsługi klienta, przygotowanie i obsługa imprez okolicznościowych, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

KELNER - do 900 PLN

obsługa gości, przygotowanie sali restauracyjnej do wydawania posiłków
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Dobków (dolnośląskie)

OBSŁUGA KLIENTA, WYKŁADANIE TOWARU
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Dęblin (lubelskie)

KELNER - 2 000 - 3 000 PLN

obsługa klienta, podawanie posiłków, napojów
PIZZERIA ITALIA "BELVEDERE" SILVESTRI STEFANIA - 2016-05-24 - Solina (podkarpackie)

KELNER - do 1 900 PLN

wg pracodawcy
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Rybiny (kujawsko-pomorskie)

KELNER - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Grądy (mazowieckie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 850 PLN

szycie odzieży dziecięcej
Be Be-Mar Beata Rusek - 2016-08-22 - Przykwa (lubelskie)

Zgodnie z programem stażu m.in:- obsługa maszyn i urządzeń znajdujących się w zakładzie- nauka obsługi kasy fiskalnej- poznanie obowiazków kelnerskich- organizacja pracy na sali konsumpcyjnej- przyjmowanie i rejestrowanie zamówień
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Żywiec (śląskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 1 850 PLN

pakowanie wyrobów
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Ryki (lubelskie)

Zgodnie z załączonym do wniosku Programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Rajcza (śląskie)

kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Włocławek (kujawsko-pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

wykonywanie prac budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Wrzosówka (lubelskie)

wg stanowiska ( kontakt z pracodawcą tel 071-3892506, 3891794 )
Restauracja ,,Ratuszowa'' Danuta Molińska - 2016-08-23 - Wołów (dolnośląskie)

sprzedaż artykułów
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Ryki (lubelskie)

KELNER* - od 1 850 PLN

obsługa gości restauracji, utrzymywanie porzadku na sali obsługi, zapleczu i barze
AVANGARD SYSTEM ELŻBIETA PAZIEWSKA - 2016-05-19 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

Obsługa gości restauracyjnych
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Muszyna (małopolskie)

KELNER - od 925 PLN

Obsługa gości.
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Krasnobród (lubelskie)

wg programu stażu:przygotowanie sali konsumpcyjnej do obsługi,dbanie o porządek na sali,obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Gniezno (wielkopolskie)

Obsługa kelnerska gościa hotelowego.e-mail: piotrowicz (at) malinowyzdroj.pl
Malinowe Hotele sp. z o.o. - 2016-09-08 - Solec-Zdrój (świętokrzyskie)

KELNER - 1 900 - 2 100 PLN

ZATRUDNIENIE OD KWIETNIA 2016 R.
WELT-TOUR Katarzyna Dąbrowska - 2015-11-24 - Mrzeżyno (zachodniopomorskie)