Praca KELNER Paniówki Restauracja "VERONA"

Miejsce pracy:
44-177 Paniówki, powiat: gliwicki, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Wykształcenie: zawodowe lub średnie; wymagane doświadczenie na w/w stanowisku; mile widziana znajomość języka angielskiego; punktualność, dyspozycyjność, schludność; jedna zmiana; miejsce pracy: Paniówki

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 2 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy wymagana jest praca w dni wolne od pracy?: 1

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Paniówki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gliwicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gierałtowice

Zawód: kelner*

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca w wolne dni

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 2 500 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kelner* (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaDodatkowe_jezyki_0: angielski, w mowie - słaby, w piśmie - słaby

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Restauracja "VERONA"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Adres pracodawcy:
-, 44-177 Paniówki, powiat: gliwicki, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Kontakt telefoniczny do pracodawcy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: gliwicki

Gmina pracodawcy: Gierałtowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Paniówki

Ulica pracodawcy: -

Profil działalności pracodawcy: Restauracje i pozostałe placówki gastronomiczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 23.03.2016