Praca KELNER (O) Tarnów Pod Dębem Megapolis Sp. z o.o. Sp. komandytowa

Marusarz 9B, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
obsługa klientów w restauracji na odpowiednio wysokim poziomie i zgodnie z wymaganiami

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 500 - 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 1500-1850 zł brutto

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER (O)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tarnów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Tarnów

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tarnów

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 500 - 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie kierunkowe, książeczka sanepidowska, dobra znajomość j. angielskiego, mile widziane doświadczenie w zawodzie. Praca w Tarnowie na umowę zlecenie, dwie zmiany w godz. 5.30-22.30, weekendy: 6.00-20.00; obsługa klientów w restauracji na odpowiednio wysokim poziomie i zgodnie z wymaganiami; wynagrodzenie 1500-1850 zł brutto. Kontakt: Pod Dębem Megapolis Sp. z o.o. Sp. komandytowa, ul. Marusarz 9B, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt tel. 14 626 96 20, e-mail: restauracja (at) hpd.pl

Nazwa pracodawcy: Pod Dębem Megapolis Sp. z o.o. Sp. komandytowa

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Tarnów

Gmina pracodawcy: Tarnów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tarnów

Ulica pracodawcy: Marusarz

Numer budynku pracodawcy: 9B

Profil działalności pracodawcy: usługi -gastronomiczno-hotelowe.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 21.01.2016