Praca KELNER Myszków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Kelner - kompleksowa obsługa kelnerska

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Myszków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: myszkowski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.10.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: doświadczenie w branży gastronomicznej

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie

Partyzantów 21, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: myszkowski

Gmina pracodawcy: Myszków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Myszków

Ulica pracodawcy: Partyzantów

Numer budynku pracodawcy: 21

Profil działalności pracodawcy: 1520Z poprzenie PKD Produkcja Obuwia

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*