Praca KELNER Lipówki kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Lipówki, powiat: garwoliński, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg programu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lipówki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: garwoliński

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 12

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie

Kościuszki 27, 08-400 Garwolin, powiat: garwoliński, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: garwoliński

Gmina pracodawcy: Garwolin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Garwolin

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 27

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - 997,4 PLN

Sprzedawca w stacji paliw
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Żary (lubuskie)

ASYSTENT DS OBSLUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

1.koordynoanie zajęć sportowo-rekreacyjnych2. Przygotowywanie tekstów regulaminów, zarządzeń, projektów umów i innej wewnętrznej dokumentacji pod imprezy okolicznosciowe oraz promocje spółki3. tworzenie i nadzorowanie umów ( zleceń itp)4. tworzenie dokumentacji w ramach współpracy .
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Oleśnica (dolnośląskie)

MAGAZYNIER-KIEROWCA - 997,4 PLN

przyjmowanie i wydawanie towarów na magazyn, rozmieszczenie i układanie towarów na wyznaczonych powierzchniach, prawidłowe oznakowanie towarów, dostarczanie towarów do klienta.
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Gostynin (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 1 850 - 2 500 PLN

Pozyskiwanie klientów, składanie ofert i podpisywanie umów. Sporządzanie oferty, przygotowanie dokumentacji na produkcję.
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Borowo (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

1. Obsługa klientów.2. Wydawanie zamówionego towaru.3. Przyjmowanie zamówionego towaru.
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Grzybno (pomorskie)

CUKIERNIK - od 925 PLN

WYPIEK WYROBÓW CUKIERNICZYCH;WYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE LUB ŚREDNIE, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH, 9-10 LAT PRAKTYKI W ZAWODZIE;
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

x
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Brzoza (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

wprowadzanie danych, obsługa klienta, obsługa urządzeń biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Garwolin (mazowieckie)

SEM SPECIALIST M/K - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż artykułów, wykładanie, metkowanie, wprowadzanie do systemu, zamawianie towaru
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Pszczyna (śląskie)

APPLICATION SUPPORT RPG - do 11 386 PLN

1. Rozwój oprogramowania apliakcji IBMi, 2. Projektowanie i programowanie nowych rozwiązań używając języków programowania RPG, CL, DB2 oraz SQL, 3. Wsparcie platformy IBMi (iSeries AS 400).
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Wrocław (dolnośląskie)

MURARZ - od 10 PLN

MUROWANIE ŚCIAN KONSTRYKCYJNYCH, DZIAŁOWYCH ZGODNIE Z PROJEKTEM WYKONAWCZYM;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, CZYTANIE RYSUNKU TECHNICZNEGO, MIN. 5 LAT DOŚWIADCZENIA
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

Kierowca samochodu ciężarowego
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Baranów Sandomierski (podkarpackie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - do 925 PLN

PRZEWÓZ TOWARÓW, WYPEŁNIANIE DOKUMENTACJI, PRACA NA TERENIE: POLSKA - NIEMCY RÓWNIEŻ W WOLNE DNI; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, PRAWO JAZDY KAT. B, 3 LATA DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE, PODSTAWOWA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO; PRACODAWCA PROSI O KONTAKT TELEFONICZNY;
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO BIUROWY - do 1 850 PLN

OBSŁUGA SEKRETARIATU, PROWADZENIE DOKUMENTACJI SZKOŁY, PROWADZENIE REJESTRU KORESPONDENCJI, ZAJMOANIE SIĘ SPRAWAMI PRACOWNICZYMI; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE, OBSŁUGA KOMPUTERA I URZĄDZEŃ BIUROWYCH;
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ŚLUSARZ - WIERTACZ - do 1 850 PLN

prace ślusarskie
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Przasnysz (mazowieckie)

PSYCHOLOG TRANSPORTU - 997,4 PLN

- wykonywanie badań psychotechnicznych,- prowadzenie rejestrów zgodnie z wymogami prawa.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MASAŻYSTA AYURVEDY - od 3 000 PLN

wykonywanie masaży ayurvedyjskich
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Jachranka (mazowieckie)

MECHANIK MASZYN - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- zapoznanie z parkiem maszynowym i technologią procesu produkcji,- poznanie zasad pracy, budowy oraz konserwacji maszyn,- wyznaczanie obszaru działania do samodzielnego rozpoznawania usterek oraz poprawy działania maszyn,- realizacja napraw, zamawianie części , dorabianie części, montaż
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Zgierz (łódzkie)

SALOWA - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Świdnica (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

sprzedaż towarów i usług, dokonywanie zamówień i wprowadzanie faktur zakupu, obsługa witryny internetowej
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Gryfino (zachodniopomorskie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - od 1 850 PLN

wyksz. zawodowe kierunkowe, doświadczenie w zawodzie, osoba zarejestrowana w PUP , profil II
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KONSERWATOR CZĘŚCI / SPRZĘTU - 997,4 PLN

zfodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Olecko (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA C+E - od 4 500 PLN

Prowadzenie pojazdu i przewóz rzeczy
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Krzeszowice (małopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

wg.programu
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 2 100 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: prace magazynowe, obsługa wózka widłowego WYMAGANIA: wykształcenie podstawowe, doświadczenie na podobnym stanowisku, uprawnienia na wózki widłowe
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Lubliniec (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed