Praca KELNER Leśna OR CZOCHA Sp. z o.o.

Baworowo 100, 59-820 Leśna, powiat: lubański, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Obsługa gości, przyjmowanie i rejestrowanie zamówień, inkasowanie należności, przygotowywanie naczyń sztućców, obsługiwanie różnego rodzaju imprez, dbanie o czystość i esteykę zaplecza gastronomicznego, obsługa terminala kart płatniczych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Leśna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Leśna

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
niemiecki, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Nazwa pracodawcy: OR CZOCHA Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV naadres e-mail: kontakt (at) chocha-camping.pl

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: lubański

Gmina pracodawcy: Leśna

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Leśna

Ulica pracodawcy: Baworowo

Numer budynku pracodawcy: 100

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*