Praca GROOMER-TECHNIK WETERYNARII Głogów SIMES SP. Z O.O.

Polna 27, 67-200 Głogów, powiat: głogowski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
strzyżenie , kapiele, pomoc w pracy lekarza weterynarii

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GROOMER-TECHNIK WETERYNARII

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Głogów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: głogowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Głogów

Zawód: fryzjer zwierząt (groomer)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, weterynaryjne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
kontakt z pracodawcą w godzinach 12:00-16:00 lub przez e-mail

Nazwa pracodawcy: SIMES SP. Z O.O.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie

Piaskowa 1, 67-200 Głogów, powiat: głogowski, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: głogowski

Gmina pracodawcy: Głogów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Głogów

Ulica pracodawcy: Piaskowa

Numer budynku pracodawcy: 1

Nazwisko osoby zgłaszającej: Bartłomiej Słowek

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer zwierząt (groomer)

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY, INSTALATOR - od 1 900 PLN

prace ogólnobudowlane, prace związane z wykonastwem zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych
"KAREM" Dariusz Wierzbicki - 2016-06-01 - Głogów (dolnośląskie)

FRYZJER DAMSKO - MĘSKI - 997,4 PLN

zgodnie z programem stazu
kontakt przez PUP - 2017-05-10 - Głogów (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA W SKLEPIE T-MOBILE - od 2 100 PLN

sprzedaż usług telekomunikacyjnych, obsługa klienta
Mobile Mix Sp. z o.o. - 2017-05-10 - Głogów (dolnośląskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

kierowca na terenie kraju
Transport Spedycja Konstrukcje Stalowe Mariusz Mazurski - 2016-08-31 - Głogów (dolnośląskie)

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA - OFERTA WYŁĄCZNIE DLA OSOBY ODBYWAJĄCEJ STAŻ U PRACODAWCY - od 925 PLN

prowadzenie dokumentacji i sprawozdawczości,pomoc stomatologiczna
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Głogów (dolnośląskie)

PIEKARZ - PRACOWNIK W DZIALE PIEKARNIA - CIASTKARNIA - od 1 850 PLN

wypełnianie planu produkcji wypieku, dbanie o dobre wyeksponowanie towaru, przygotowywanie stoiska do otwarcia, do zamknięcia
CARREFOUR POLSKA Sp. z o.o. I Oddział w Warszawie - 2016-01-19 - Głogów (dolnośląskie)

ELEKTRYK - od 13 PLN

Instalowanie rozdzielni elektrycznych, koryt elektrycznych, montaż oświetlenia, podłączanie silników. Miejsce pracy: Głogów, KGHM. Konieczne doświadczenie oraz uprawnienia SEP. Wstępne zatrudnienie na okres próbny w ramach umowy zlecenia (na 1 miesiąc) ze stawką od 13 zł netto + dieta, później umowa o pracę na cały etat. Zgłoszenia telefoniczne do pracodawcy. Zapewniony dojazd i kwaterunek.
Usługi Parkingowe Perek Mirosław - 2016-01-05 - Głogów (dolnośląskie)

KASJER -SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa kasowa klientów sklepu, przyjmowanie towarów do magazynu, ekspozycja towaru na regałach sklepowych, dbanie o pozytywny wizerunek sklepu
kontakt przez PUP - 2017-05-09 - Serby (dolnośląskie)

DEKARZ - 997,4 PLN

zg z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Głogów (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - WYDAWCA - od 2 100 PLN

przyjęcie towaru, poznanie grupy towarowej, obsługa klienta
Firma Usługowo Handlowa Grażyna Figoń - 2017-05-22 - Głogów (dolnośląskie)

OGRODNIK (BRYGADZISTA/KIEROWNIK) - od 3 000 PLN

planowanie, realizacja i nadzór nad pracami na terenach zieleni, kierowanie podległymi pracownikami, organizacja pracy, kosztorysowanie robót, współpraca z klientami, zamawiającymi i podwykonawcami
PRO-INFRA Sp. z o.o. - 2016-03-04 - Jerzmanowa (dolnośląskie)

KELNER - od 14 PLN

podawanie potraw
Damian Marciszak DMC - 2016-11-22 - Głogów (dolnośląskie)

KONSULTANT - 1 000 - 1 400 PLN

obsługa klientów w zakresie zgłaszanych problemów oraz rtozliczenia i reklamacje w językach ukraińskim i rosyjskim
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Głogów (dolnośląskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Ruszowice (dolnośląskie)

SPEDYTOR - od 3 000 PLN

pozyskiwanie ładunków, organizowanie transportu
Transport i Spedycja "STYPIŃSKI" Stanisław Stypiński - 2017-05-17 - Głogów (dolnośląskie)

ELEKTRYK - od 1 900 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Jaczów (dolnośląskie)

STAŻYSTA DS. ORGANIZACJI I ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Głogów (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Głogów (dolnośląskie)

FRYZJER - od 925 PLN

zabiegi i usługi fryzjerskie
Salon Fryzjerski "Świat Włosów" Ewelina Nowak - 2016-02-18 - Głogów (dolnośląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - ELEKTRYK - 2 000 - 3 000 PLN

wykonywanie instalacji elektrycznych WLZ, wu=ymiana szaf RG, wymiana instalacji elektrycznej i oświetleniowej, prace ogólnobudowlane: malwoanie, tynkowanie, osadzania stolarki, kładzenie płytek, kładzenie płyt karton-gips
Materiałowe Centrum Budownictwa i Wyposażenia -KOMPLEKS sp. z o.o. - 2016-11-08 - Głogów (dolnośląskie)

REFERENT W BIURZE RADY I ZARZĄDU - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Głogów (dolnośląskie)

DORADCA, MENADŻER FINANSOWO-UBEZPIECZENIOWY - 3 000 - 5 000 PLN

Pozyskiwanie, Obłsuga Klienta oraz menadżera
AGENT UBEZPIECZENIOWY STEFANIA STACHOWICZ - 2016-06-07 - Głogów (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - 2 000 - 4 000 PLN

transport kajowy i miedzynarodowy , dbałość o powierzony sprzęt
"KAR MAR" Karol Marszałek - 2016-02-18 - Kotla (dolnośląskie)

NAUCZYCIEL MATEMATYKI - od 1 850 PLN

nauczanie matematyki
ZESPÓŁ SZKÓŁ W PRZEDMOŚCIU - 2016-07-27 - Przedmoście (dolnośląskie)