Praca KELNER Legnica kontakt przez PUP

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: od 2 100 PLN

Zakres obowiązków: obsługa klienta restauracji, przedstawianie menu, udzielanie informacji odnośnie serwowanych potraw, przyjmowanie i realizacja zamówień, inkasowanie należności, obsługa kasy fiskalnej i terminala, rozliczanie się z gotówki i kart kredytowych.

Data publikacji: 2016-09-07

Lokalizacja: Legnica (dolnośląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
obsługa klienta restauracji, przedstawianie menu, udzielanie informacji odnośnie serwowanych potraw, przyjmowanie i realizacja zamówień, inkasowanie należności, obsługa kasy fiskalnej i terminala, rozliczanie się z gotówki i kart kredytowych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 100 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Legnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Legnica

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 100 PLN

Data zakończenia pracy: 11.09.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
kultura osobista, mile widziane doświadczenie w pracyart. 150f

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

Andersa 2, 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Legnica

Gmina pracodawcy: Legnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Legnica

Adres strony pracodawcy: dnl.com.pl

Ulica pracodawcy: Andersa

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 07.09.2016