Praca KELNER Krąg Zajazd Zamkowy Mariola Stępień

76-010 Krąg 26, powiat: koszaliński, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: obsługa klientów

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krąg

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: koszaliński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Polanów

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Nazwa pracodawcy: Zajazd Zamkowy Mariola Stępień

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV i list motywacyjny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: koszaliński

Gmina pracodawcy: Polanów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krąg

Numer budynku pracodawcy: 26

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 10.05.2016

Podobne oferty pracy

KELNER - 1 850 - 2 500 PLN

kompleksowa obsługa konsumenta w restauracji oraz prowadzenie dokumentacji sprzedaży i rozliczenia kelnerskie
P.H.U.P. Duet w Człuchowie Sp. J. J. Kucharska i H. Kaszuba - 2016-11-04 - Człuchów (pomorskie)

KELNER - od 2 000 PLN

– przestrzeganie dyscypliny pracy;– przestrzeganie zasad higieny osobistej a także utrzymywanie czystości w sali i na stołach konsumenckich;– umiejętne oraz ostrożne obchodzenie się z powierzonym sprzętem;– wykonywanie pracy zgodnie z zasadami techniki obsługi;– rozliczanie się z pobranych w kuchni i w bufecie potraw i napojów oraz z towarów handlowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami;– przestrzeganie ograniczeń i zakazów sprzedaży napojów alkoholowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami;-przestrzeganie obowiązujących cen przy sporządzaniu rachunków i inkasowanie należności według wystawionego rachunku;– zgłaszanie kierownikowi uwag i życzeń gości.
FIRMA WIELOBRANŻOWA PROMUS - 2017-02-01 - Ulanów (podkarpackie)

KELNER - od 1 900 PLN

obsługa gości restauracji
ASKMED Sp. z o.o.- Sanatorium Polanica - 2016-06-16 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

KELNER - od 1 680 PLN

OPIEKA NAD GOŚĆMI RESTAURACJI; DBANIE O PŁYNNĄ, EFEKTYWNĄ WSPÓPRACĘ Z KUCHNIĄ; WŁAŚCIWE I OPTYMALNE GOSPODAROWANIE TOWARAMI I INNYMI MATERIAŁAMI WYKORZYSTYWANYMI W RESTAURACJI; ZACHOWANIE STANDARDÓW W ZAKRESIE HACCP; PRAWIDŁOWE RELIZOWANIE OPERACJI PŁATNICZYCH, FINANSOWYCH, STORN, KOREKTUmowa zlecenie 140 godzin w miesiącu, dyspozycyjność w godzinach 11:30-23:00, w późniejszym okresie istnieje możliwośc zawarcia umowy o pracę.
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Wrocław (dolnośląskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa gości hotelowych
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Wojciechów-Kolonia Piąta (lubelskie)

KELNER - od 13 PLN

OBSŁUGA KLIENTÓW I IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH
Restauracja "ASPRI" DARIUSZ FRAS - 2017-01-03 - Polkowice (dolnośląskie)

Obsługa klientów, wydawanie posiłków, zmywanie naczyń i sztućców, zamiatanie, utrzymanie porządku na sali konsumpcyjnej.
Centrum Usług Turystycznych Podróże Marzeń Barbara Jaśnikowska - właściciel - 2016-10-05 - Międzygórze (dolnośląskie)

obsługa gości pensjonatu
P. W. SĘKPOL L.KUKUROWSKI, L. CHOMICZ SPÓŁKA JAWNA - 2016-04-27 - Ośno Lubuskie (lubuskie)

Obsługa klienta, przyjmowanie zamówień. Dbanie o miejsce pracy, sprzątanie pokoi. Obsługa imprez okolicznościowych. Odbieranie telefonów itp.
RUSAŁKA USŁUGI GASTRONOMICZNO-NOCLEGOWE ANNA LEWANDOWSKA - 2016-11-29 - Łąck (mazowieckie)

KELNER - 997,4 PLN

Obsługa klienta, przyjmowanie zamówień, podawanie posiłków, inkasowanie należności
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Wróblew (łódzkie)

Zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Bielsko-Biała (śląskie)

obsługa klienta
F.H.U. Tran Duc Cuong - 2016-05-24 - Garwolin (mazowieckie)

znajomość zasad obsługi kelnerskiej, znajomość kart menu, dbanie o estetykę nakryć stołów, obsługa gości w restauracji (zgodnie zprogramem stażu)
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Bełchatów (łódzkie)

obsługa klienta w restauracji
P.W. UNIPRON / ZAJAZD TRZY DĘBY Henryk Wójtowicz - 2016-02-08 - Janów (lubelskie)

wg. załącznika nr 1 do umowy
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Czarnków (wielkopolskie)

KELNER - do 2 000 PLN

Przygotowanie sali konsumpcyjnej, przyjmowanie zamówień, podawanie przekąsek zimnych i gorących oraz ich serwowanie, obsługa kasy fiskalnej terminala płatniczego.
Restauracja Gołąbek - 2017-02-23 - Orzech (śląskie)

Przygotowanie sali restauracyjnej: nakrywanie i sprzątanie stołów, przygotowanie sztućców, szkła, naczyń, dekorowanie stołów.
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Stalowa Wola (podkarpackie)

Kelnerstaż w godz. 7-15, 14-22
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Sandomierz (świętokrzyskie)

KELNER - od 1 000 PLN

OBSŁUGA KLIENTÓW ORAZ DBANIE O CZYSTOŚĆ. Praca 80 godzin w miesiącu.
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Wrocław (dolnośląskie)

Obsługa konsumentów
Gościniec Rycerski, Maria Dąbrowska - 2016-08-03 - Paprotki (warmińsko-mazurskie)

Obsługa klienta.
Pizzeria Trattoria - 2016-12-30 - Otmuchów (opolskie)

obsługa klienta, pakowanie dań przygotowanych na wynos.
Sandra Araci- "Ayse" - 2017-03-07 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

LAGUNA MARIUSZ CIOŁKO - 2016-05-19 - Tykocin (podlaskie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Jastrowie (wielkopolskie)

obsługa imprez
BUH BLUE BERRY SERVICE SP. Z O.O. SP.K - 2017-03-02 - Tychy (śląskie)

Obsługa klientów Ośrodka w kawiarni i na stołówce
OŚRODEK WYPOCZYNKOWY WOJNOWO Anna Aleksandrowicz - 2016-04-04 - Wojnowo (lubuskie)

wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie mile widziane, mile widziane prawo jazdy kat. B.Zakres obowiązków: pomoc w kuchni, obsługa klienta, obsługa kelnerska gości.
PAPA-PIZZA Piotr Chromiński - 2016-06-27 - Krotoszyn (wielkopolskie)

Kelner
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Mielec (podkarpackie)

obsługa klientów, przygotowywanie sal na konferencje i imprezy okolicznościowe
Hotel Antonio Conference Sp.zo.o. - 2017-02-21 - Skarbimierz-Osiedle (opolskie)

obsługa gości, przygotowywanie sali do imprez
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Pieniężno (warmińsko-mazurskie)

Wybierz miejscowość