Praca KELNER/KA Olkusz Restauracja Orientalna "HANOI" Katarzyna Sikora

Augustiańska 7, 32-300 Olkusz, powiat: olkuski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
obsluga klienta, sprzątanie sali, obsługa kasy fiskalnej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: 925 - 1 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER/KA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Olkusz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: olkuski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Olkusz

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 925 - 1 200 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: gimnazjalne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziana obsługa kasy fiskalnej, podstawowa znajomość języka angielskiego, mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Nazwa pracodawcy: Restauracja Orientalna "HANOI" Katarzyna Sikora

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: olkuski

Gmina pracodawcy: Olkusz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Olkusz

Ulica pracodawcy: Augustiańska

Numer budynku pracodawcy: 7

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Olkusz (małopolskie)

KELNER - od 1 870 PLN

obsługa konsumentów
Elektro-Dor Turystyka Sp.z o.o. Sp.K. - 2016-05-20 - Bolesław (małopolskie)

POZOSTALI ROBOTNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE W PRZEMYŚLE - od 1 900 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Wolbrom (małopolskie)

LAKIERNIK SAMOCHODOWY - 1 850 - 4 500 PLN

FHU "AUTO-PLAST" s.j. - 2016-07-08 - Olkusz (małopolskie)

PAKOWACZ - od 1 850 PLN

składanie drobnych elementów, składanie płyt CD, praca przy linii produkcyjnej, układanie kartonów na paletach
Randstad Polska Sp. z o.o. Warszawa Al.Jerozolimskie 56 c - 2016-06-09 - Bolesław (małopolskie)

SPRZEDAWCA - do 925 PLN

sprzedaż art. spożywczych
Sklep Wielobranżowy Urszula Ziarnik - 2016-03-22 - Bukowno (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Wolbrom (małopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Klucze (małopolskie)

POZOSTALI SPRZEDAWCY SKLEPOWI (EKSPEDIENCI) - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Olkusz (małopolskie)

KELNER/KA - od 14 PLN

zgodny z oferowanym stanowiskiem. Wymagane wykształcenie średnie zawodowe, min. 1 rok doświadczenia, książeczka sanepidowska, znajomość języka angielskiegi i rosyjskiego w stopniu zaawansowanym. Praca w Mysłowicach w godz.: 16:00-2:00. Miejsce pracy - dyskoteka.
,,XAVI" FIRMA USŁUGOWA Janusz Obcowski - 2016-09-12 - Mysłowice (śląskie)

MONTER MEBLI - od 1 850 PLN

montaż gotowych elementów drewnianych i z płyt meblowych
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Bolesław (małopolskie)

KELNER/KA - od 1 850 PLN

Obsługa kelnerska, drobne prace kuchenne, pomoc kucharza. Praca również w nocy podczas przyjęć okolicznościowych.
GEOVITA SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-05-06 - Piła (wielkopolskie)

Obsługa klientów i baru, możliwość przyuczenia.
"DAAR" SPÓŁKA CYWILNA HANDIUK ARKADIUSZ, HANDIUK AGNIESZKA - 2016-03-30 - Zamość (lubelskie)

KELNER/KA - od 1 758 PLN

według stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Zabierzów (małopolskie)

ŚLUSARZ - do 2 000 PLN

szlifowanie i obróbka powierzchni
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Olkusz (małopolskie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Bukowno (małopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

zgodnei ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Olkusz (małopolskie)

MAGAZYNIER - 2 300 - 2 500 PLN

układanie towaru, załadunek i rozładunek wysyłki
"Grzanpol" Spółka Jawna - 2016-01-19 - Bukowno (małopolskie)

kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Laski (małopolskie)

EKSPEDUTOR SPRZEDĄŻY WYSYŁKOWEJ/INTERNETOWEJ - do 1 850 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Olkusz (małopolskie)

KELNER/KA - od 2 000 PLN

Obsługa KlientaWydawanie posiłkówPrzygotowanie NapojówPrzygotowanie deserów; kontakt osobisty i tel. z pracodawcą w godz. 10-16
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe RENE Wiesław Kolatowicz - 2016-05-17 - Przewłoka (pomorskie)

ASYSTENT USŁUG POCZTOWYCH - do 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Kąpiele Wielkie (małopolskie)

wykształcenie mile widziane średnie, doświadczenie mile widziane w gastronomii, umiejętność obsługi kelnerskiej gości, wysoka kultura osobista, miła aparycja, chęć do pracy, podstawowa znajomość języka angielskiego i niemieckiego.Zakres obowiązków: przygotowywanie sali śniadaniowej, obsługa kelnerska gości hotelowych, dbanie o porządek w miejscu pracy
Wawrzyniak Sp. z o.o. - 2016-06-29 - Perzyce (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - do 13 PLN

znajomość gospodarki magazynowej, przyjmowanie dostaw, rozladunek towarów, przygotowanie towaru do wydania, uprawnienia na wózki widłowe
Fabryka Wentylatorów "OWENT" - 2016-10-19 - Olkusz (małopolskie)

KELNER/KA - od 9 PLN

Wymagane doświadczenie, chęci do pracy, aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna. Kontakt z pracodawcą telefoniczny. Aplikacje przesyłać e-mailem info (at) taakaryba.eu
TAAKA RYBA KOCZY DAWID - 2016-02-09 - Sumina (śląskie)

kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Laski (małopolskie)

KASJER - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Bukowno (małopolskie)

SPEDYTOR - od 1 850 PLN

sporządzanie, wystawianie i przesyłanie dok. przewozowych, monitorowanie i kontrola zleceń transp. planowanie przewozów, komunikacja z klientem w zakresie realizacji zleceń
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Olkusz (małopolskie)

PRACOWNIK LINII PRODUKCJI - od 2 000 PLN

obsługa nowoczesnych maszyn produkcyjnych przetwarzających szkło w celu dostarczenia jak najlepszego produktu do klienta, udział w projektach poprawy efektywności produkcji, podwyższania jakości i innowacji procesów produkcji,
kontakt przez OHP - 2016-05-30 - Jaroszowiec (małopolskie)