Praca KELNER/ KELNERKA Wodzisław Śląski kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Wodzisław Śląski, powiat: wodzisławski, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Obsługa kelnerska klientów, przygotowywanie napojów alkoholowych i bezalkoholowych.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie netto 9-10 zł/godzina

Nazwa stanowiska: KELNER/ KELNERKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wodzisław Śląski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wodzisławski

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wysoka kultura osobista, dyspozycyjność

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Radlin

Rymera 15, 44-310 Radlin, powiat: wodzisławski, woj: śląskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: wodzisławski

Gmina pracodawcy: Radlin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radlin

Ulica pracodawcy: Rymera

Numer budynku pracodawcy: 15

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Radlin

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - 11 - 12 PLN

Liczenie towarów za pomocą skanera
kontakt przez OHP - 2016-05-04 - Rzeszów (podkarpackie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - KATOWICE - 11 - 13 PLN

liczenie towarów za pomocą skanera
kontakt przez OHP - 2016-02-09 - Poznań (wielkopolskie)

KASJER/-KA.SZCZECIN, UL. MILCZAŃSKA - 12 - 14 PLN

Obsługa klienta Obsługa kasy fiskalnej Przeprowadzanie operacji gotówkowychHala - wykładanie towaru
kontakt przez OHP - 2016-10-27 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KELNER/ KELNERKA - od 2 100 PLN

Obsługa i przyjmowanie zamówień od klientów, wystawianie codziennie 18 stolików z krzesłami na taras, sprzątanie taras po pracy, inkasowanie należności
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Mielno (zachodniopomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

Przewóz towarów na terenie Unii Europejskiej
Wa-na Transport&Logistik Sp. z o.o. - 2016-01-08 - Buków (śląskie)

FLORYSTA - od 1 850 PLN

wykonywanie wiązanek kwiatowych na indywidualne zamówienia
kontakt przez OHP - 2016-10-12 - Rybnik (śląskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 10 PLN

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej i terminala, rozliczanie kasy.
kontakt przez OHP - 2016-10-06 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

KONSULTANT TELEFONICZNY DS. OBSŁUGI KLIENTA - od 9,5 PLN

osoba odpowiedzialna za telefoniczny kontakt z Klientem (odbieranie telefonów przychodzących) w celu przedłużenia umowy, omówienia aktualnych ofert i promocji, zapytań o fakturę czy omówienia problemów technicznych)
kontakt przez OHP - 2016-10-03 - Białystok (podlaskie)

MAGAZYNIER, KOMISJONER (HEITERSHEIM, BUGGINGEN) - od 1 850 PLN

pakowanie art. biurowych i elektronicznychkompletowanie zamówień dla sklepu internetowego
kontakt przez OHP - 2016-04-21 - Wrocław (dolnośląskie)

INWENTARYZATOR - od 15 PLN

Liczenie towaru za pomocą urządzeń skanujących
kontakt przez OHP - 2016-11-03 - Tarnów (małopolskie)

PERSONEL POMOCNICZY - WYKŁADANIE TOWARU - 11 - 12 PLN

Wykonywanie zadań zgodnie z zaleceniami kierownika marketu; wykładanie towaru na półki; dbanie o porządek na stanowisku pracy
kontakt przez OHP - 2016-10-29 - Gliwice (śląskie)

HOSTESSA - od 10 PLN

Prowadzenie animacji, degustacji produktu.
kontakt przez OHP - 2016-06-20 - Katowice (śląskie)

PRACOWNIK FAST FOOD - od 10 PLN

produkcja posiłków fast food
kontakt przez OHP - 2016-07-27 - Sitno (zachodniopomorskie)

PRACA FIZYCZNA - MAGAZYN - BEZPŁATNY TRANSPORT - GĄDKI (N) - 12 - 15 PLN

załadunek i wyładunek towarów do i z aut dostawczych, kompletowanie zamówień, praca ze skanerem (po przeszkoleniu).
kontakt przez OHP - 2016-10-24 - Gądki (wielkopolskie)

WEDŁUG POTRZEB - 11 - 13 PLN

inwentaryzator
kontakt przez OHP - 2016-01-20 - Krasne (podkarpackie)

PRACOWNIK LODZIARNI - 9 - 12 PLN

Obsługa klientów i sprzedaż artykułów z oferty, przygotowywanie i podawanie deserów lodowych, wykonywanie prac związanych z przygotowaniem, uruchomieniem punktu sprzedaży i rozpoczęciem sprzedaży, wykonywanie prac zapewniających utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy, dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
kontakt przez OHP - 2016-04-01 - Przemyśl (podkarpackie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - od 9 PLN

przeliczanie towaru
kontakt przez OHP - 2016-10-03 - Rzeszów (podkarpackie)

PRACOWNIK DO SKANOWANIA PRODUKTÓW. - od 10 PLN

Skanowanie kodów kreskowych, obsługa skanera ręcznego.
kontakt przez OHP - 2016-02-09 - Strzelin (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO- MECHANIK - od 1 850 PLN

wykonywanie zleceń transportowych
kontakt przez OHP - 2016-07-19 - Góreczno (opolskie)

PRACOWNIK HALI - od 13 PLN

1.Pakowanie produktów przy linii produkcyjnej.2.samodzielna obsługa maszyn produkcyjnych.3.Utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy.4.Bieżące wypełnianie raportów i dokumentacji produkcyjnej,dbałość o jakość produkowanego i pakowanego wyrobu.
kontakt przez OHP - 2016-10-03 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 13,5 PLN

produkcja świetlików dachowych
kontakt przez OHP - 2016-10-03 - Rybnik (śląskie)

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU - od 2 000 PLN

Realizacja działań prewencyjnych i przeglądów okresowych z zakresu utrzymania ruchu.
Polcab N. Gamoń Spółka Jawna - 2016-03-23 - Mszana (śląskie)

PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO - od 2 200 PLN

Dbanie o porządek
kontakt przez OHP - 2016-10-10 - Słupsk (pomorskie)

OBSŁUGA TECHNICZNA PODCZAS IMPREZ MASOWYCH - od 150 PLN

Obsługa techniczna podczas imprez plenerowych.
kontakt przez OHP - 2016-03-02 - Katowice (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 1 850 - 3 500 PLN

negocjacje handlowe, spotkania z klientami, sporządzanie raportów sprzedażowych
kontakt przez OHP - 2016-04-04 - Gliwice (śląskie)

KOLPORTER ULOTEK - do 5 PLN

dyspozycyjność, systematyczność, sumienność, uczciwość, chęci do pracy
kontakt przez OHP - 2016-04-08 - Grajewo (podlaskie)

OPERATOR MASZYNY DO OBRÓBKI PŁYTY WIÓROWEJ - od 1 850 PLN

Obsługa maszyny do obróbki płyty wiórowej, podstawowa znajomość obsługi komputera. Doświadczenie zawodowe mile widziane. Możliwość przyuczenia. Wynagrodzenie do uzgodnienia.
kontakt przez OHP - 2016-11-18 - Łęka Mroczeńska (wielkopolskie)

PRACOWNIK USŁUG CZYSTOŚCIOWYCH (SPRZĄTACZKĄ) - od 10 PLN

sprzątanie pomieszczeń biurowych,odkurzaniemycie podłógwycieranie kurzu, wynoszenie śmieci
kontakt przez OHP - 2016-03-17 - Zielona Góra (lubuskie)

KELNER/KA - 10 - 15 PLN

Bieżąca, kompletna obsługa gości restauracji, dbanie o wizerunek lokalu.
kontakt przez OHP - 2016-04-21 - Tarnowskie Góry (śląskie)

LISTONOSZ Z SAMOCHODEM - od 2 050 PLN

DOSTARCZANIE LISTÓW SAMOCHODEM
kontakt przez OHP - 2016-06-01 - Gdańsk (pomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed