Praca KELNER/KELNERKA Skarszewy PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE BŁAŻEJ KOSIECKI

Dworcowa 34, 83-250 Skarszewy, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
- obsługa gości indywidualnych w restauracji- obsługa imprez okolicznościowych- obsługa baru- obsługa kasy fiskalnej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER/KELNERKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Skarszewy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: starogardzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Skarszewy

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Kelner* (wymagany staż - lata: 1)

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: prawo jazdy B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
- komunikatywność- wysoka kultura osobista- umiejętność pracy w zespole

Nazwa pracodawcy:
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE BŁAŻEJ KOSIECKI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, skierowanie do pracodawcy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: starogardzki

Gmina pracodawcy: Skarszewy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Skarszewy

Ulica pracodawcy: Dworcowa

Numer budynku pracodawcy: 34

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2015