Praca KELNER/ KELNERKA Ruda Śląska kontakt przez PUP

Stanowisko: KELNER/ KELNERKA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: obsługa klienta, wydawanie potraw

Data publikacji: 2016-03-15

Lokalizacja: Ruda Śląska (śląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER/ KELNERKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ruda Śląska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Ruda Śląska

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kelner* (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: minimum sanitarne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: p

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Plebiscytowa 3/7, 41-600 Świętochłowice, powiat: m. Świętochłowice, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV!

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Świętochłowice

Gmina pracodawcy: Świętochłowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świętochłowice

Ulica pracodawcy: Plebiscytowa

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*