Praca KELNER Kamienna Góra kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Kamienna Góra, powiat: kamiennogórski, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: obsluga kelnerska

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kamienna Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kamiennogórski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 14.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: umiejętność obsługi kasy fiskalnej

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: książeczka sanepidowska

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

Sienkiewicza 6a, 58-400 Kamienna Góra, powiat: kamiennogórski, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kamiennogórski

Gmina pracodawcy: Kamienna Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kamienna Góra

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 6a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY - do 925 PLN

Prowadzenie terapii zajęciowej z osobami niepełnosprawnymi. Wspomaganie procesu rehabilitacji społeczno - zawodowej osób niepełnosprawnych
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Bartoszyce (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - od 1 850 PLN

kasjer sprzedawca na stacji Shell
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Poznań (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

przyjmowanie i układanie towaru, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Łąkie (pomorskie)

KSIĘGOWY/A, KADRY, PŁACE - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Warszawa (mazowieckie)

DYSPOZYTOR CENTRALI RADIOTAXI (1/2 ETATU) - od 1 400 PLN

Odbiór zleceń telefonicznych i elektronicznych, przekazywanie ich drogą radiową, prowadzenie dokumentacji zleceń i rozliczeń.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Tychy (śląskie)

SALOWA - od 1 750 PLN

zgodny ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Kluczbork (opolskie)

MECHANIK - od 1 850 PLN

Podtrzymanie maszyn w ruchu
kontakt przez PUP - 2016-12-08 - Morąg (warmińsko-mazurskie)

KONSERWATOR OBIEKTU K/M - od 1 900 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Warszawa (mazowieckie)

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

MONTER PRZEMYSŁOWY (Z) - do 3 490 PLN

Monter przemysłowy
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Tarnów (małopolskie)

ELEKTROMECHANIK - od 1 850 PLN

elektromechanika pojazdowa, diagnostyka komputerowa
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Suków (świętokrzyskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Pracownik biurowy- oferta subsydiowana staż dla osób bezrobotnych zarejstrowanych w PUP Sokółka w ramach określonego profilu pomocy II
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Sokółka (podlaskie)

MANIKIURZYSTKA - 997,4 PLN

-wykonywanie zabiegów żelowych na naturalnej płytce- przedłużanie szablonowe, zdobienia- manicure hybrydowy- zdobienia żelami, farbkami, brokatem, itp.
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Ruda Śląska (śląskie)

EKSPEDIENT POCZTOWY - 997,4 PLN

rozdział przesyłek zwykłych na rejony doręczeń,rozdział przesyłek zwykłych wg PNA,rozdział przesyłek zwyklych na skrytki pocztowe,wprowadzanie danych do systemu przesyłek poleconych i paczek przeznaczonych do doręczenia przez listonosza,opracowywanie przesyłek poleconych nadawanych przez masowych nadawców,przygotowanie ładunku wychodzacego,rozliczanie listonoszy z przesyłek popbranych do doreczenia.
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Barlinek (zachodniopomorskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

WZNOSZENIE ŚCIAN Z CEGIEŁ, KAMIENI, ELEMENTÓW BETONOWYCH, INNYCH MATERIAŁÓW BUDOWLNYCH, PRZYGOTOWYWANIE ZAPRAWY MURARSKIEJ;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, MIN. 3 LATA DOŚWIADCZENIA
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Dzierzążno (kujawsko-pomorskie)

SZEF DS. WSPARCIA INFRASTRUKTURY IT - od 13 000 PLN

zarządzanie pracą Działu IT oraz grupą podległych pracowników - rekrutowanie, motywowanie, szkolenia pracowników, utrzymywanie bezpiecznego środowiska pracy, dbanie o rozwój pracowników; planowanie pracy zespołu, monitorowanie i ocena wyników, coaching, doradztwo, dbanie o przestrzeganie procedur IT, utrzymywanie efektywności poprzez definiowanie i dostarczanie planów strategicznych dot. implementacji systemów i technologii informatycznych; wdrażanie technologii informatycznych oraz strategii, procedur i procesów obowiązujących w firmie, prowadzenie kontroli procesów technologicznych; odpowiedzialność za zabezpieczenie zasobów sieciowych oraz tworzenie kopii zapasowych, zachowanie bezpieczeństwa informacji oraz struktur kontrolnych; utrzymanie wysokiej jakości usług poprzez ustanawianie i egzekwowanie norm organizacyjnych; monitoring i kontrola infrastruktury i systemów IT w celu wyeliminowania lub zminimalizowania ryzyka utraty danych; przygotowywanie raportów zgodności dla kierownictwa wyższego szczebla; śledzenie zmian zasad korporacyjnych mających wpływ na politykę tworzenia kopii zapasowych; zapewnienie należytej staranności przy wdrażaniu nowego oprogramowania, przeprowadzenie testów;
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Kwidzyn (pomorskie)

SPECJALISTA DS. REKLAMY I MARKETINGU - od 1 850 PLN

Realizowanie założonych celów marketingowych, promowanie produktów i usług z oferty firmy, realizowanie projektów marketingowych, poszukiwanie i ocenianie potencjalnych szans rynkowych dla usług, prowadzenie analiz i badań rynku, obsługa klienta, redagowanie i przygotowywanie oprawy graficznej materiałów informacyjnych, promocyjnych i reklamowych, utrzymywanie kontaktu z mediami i agencjami reklamowymi w zakresie realizacji określonych projektów, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Szczycienko (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

wykonywanie prac magazynowych
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Dębno (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Działdowo (warmińsko-mazurskie)

- obsługa kasy fiskalnej i komputera,- wykładanie towaru na półkach,- przygotowywanie zmówień
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Krzeszyce (lubuskie)

ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

prace związane z utrzymaniem dróg, chodników i przystanków
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Dzierzgowo (mazowieckie)

KONSERWATOR - od 1 850 PLN

roboty ogrodnicze-pielęgnacja terenu zielonego, drobne roboty ślusarskie i naprawcze, roboty budowlane, naprawa bruku, posadzek, poprawki malarskie
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Faściszowa (małopolskie)

STAŻ - RECEPCJONISTA W CENTRUM BIZNESU - 997,4 PLN

Staż od pon. do pt. w godz. 8-16
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Opole (opolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

Obsługa klientów,obsłga kasy fiskalnej, przmowanie towarów,sporządzanie raportów sprzedaży
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Bukowiec Opoczyński (łódzkie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

przewóz towarów w transporcie międzynarodowym
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Łuków (lubelskie)