Praca DORADCA FINANSOWY Dębica EURO LUCYNA JAROSZ

KOLEJOWA 30A, 39-200 Dębica, powiat: dębicki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
SPRZEDAŻ PRODUKTÓW BANKOWOŚCI DETALICZNEJ ,PRODUKTÓW FINANSOWYCH. PRACA W PLACÓWCE PARTNERSKIEJ BANKU BPH

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: +PREMIA

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA FINANSOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dębica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: dębicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dębica

Zawód: doradca finansowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: ZAŚWIADCZENIE O NIEKARALNOŚCI

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: DOBRA ZNAJOMOŚĆ PROGRAMU MS OFFICE

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
ŁATWOŚĆ W NAWIĄZYWANIU KONTAKTÓW I BUDOWANIU DŁUGOFALOWYCH RELACJI BIZNESOWYCH, BARDZO DOBRA ORGANIZACJA CZASU PRACY, WYSOKA KULTURA OSOBISTA, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W BRANŻY FINANSOWEJ, UBEZPIECZENIOWEJ LUB TELEFONII KOMÓRKOWEJ. WYNAGRODZENIE 1 750,00+PREMIA

Nazwa pracodawcy: EURO LUCYNA JAROSZ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

33-152 Pogórska Wola 213 B, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: BRAK DANYCH

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: tarnowski

Gmina pracodawcy: Skrzyszów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pogórska Wola

Numer budynku pracodawcy: 213 B

Profil działalności pracodawcy:
Pozostała działalność wspomagająca usługi finansowe,

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca finansowy