Praca ANALITYK BIZNESOWY Łódź kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
Osoba na stanowisku będzie odpowiedzialna za: -zbieranie i analizę wymagań klienta biznesowego związanych z budową i rozwojem systemów i rozwiązań IT,-formułowanie wymagań systemowych i uzgadnianie produktów analitycznych z interesariuszami,-przygotowywanie produktów analizy biznesowej zgodnie z obowiązującą metodyką w jezyku angielskim,rosyjskim-ścisłą współpracę z wewnętrznym klientem biznesowymw jezyku rosijskim, angielskim oraz zespołami programistów i testerów,-wspieranie obszarów biznesowych w przeprowadzaniu testów akceptacyjnych rozwiązań informatycznych,-wdrażanie rozwiązań informatycznych, wsparcie i doradztwo w zakresie użytkowania wdrożonych rozwiązań,-jakość, spójność i kompletność dokumentacji analityczne

Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Nazwa stanowiska: ANALITYK BIZNESOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łódź

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Łódź

Zawód: analityk biznesowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 3)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: posiadanie co najmniej wyższego wykształcenia technicznego pierwszego stopnia, umiejętność tworzenia i przygotowania do wdrożenia aplikacji, umiejętność analizy projektu technicznego, założeń, wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych dla aplikacji. Umiejętności w zakresie: JavaScript expert (Backbone, AngularJS, ExtJS, NunjucksJS etc)Python expert (tornado, django, flask, sqlalchemy, redis, selery etc)PHP expertJava - junior .

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Adres pracodawcy:
Milionowa 91, 93-121 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: m. Łódź

Gmina pracodawcy: Łódź

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łódź

Ulica pracodawcy: Milionowa

Numer budynku pracodawcy: 91

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: analityk biznesowy