Praca KELNER/KA Ruda Śląska TuLisMaNore Cafe IZABELA ZIMOSZ

Wojska Polskiego 29, 41-709 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie

Zakres obowiązków: obsługa klienta, obsługa sali

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 8,91 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: ok. 8,91 zł/ h brutto- tj. ok. 7 netto

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER/KA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ruda Śląska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Ruda Śląska

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ruda Śląska

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 8,91 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kelner*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: minimum sanitarne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: p

Nazwa pracodawcy: TuLisMaNore Cafe IZABELA ZIMOSZ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Józefa Szafranka, 41-709 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Ruda Śląska

Gmina pracodawcy: Ruda Śląska

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ruda Śląska

Ulica pracodawcy: Józefa Szafranka

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

KELNER/KA - od 1 850 PLN

przyjmowanie zamówień, obsługa sali, obsługa klienta, obsługa ogródka, pomoc w przygotowywaniu potraw( proste czynności).
Paweł Rosiński PAMA - 2016-08-18 - Żyrardów (mazowieckie)

ELEKTROMONTER - od 2 000 PLN

montaż instalacji elektrycznych, montaż sieci kablowych i rozdzielnic
ZTE SETECH SEBASTIAN SZCZYRBA - 2017-01-12 - Ruda Śląska (śląskie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

praca w zawodzie, prace porządkowe
Przedsiębiorstwo DRO-SAB sp. z o.o. - 2016-11-03 - Ruda Śląska (śląskie)

GARMAŻER - od 2 000 PLN

przygotowywanie potraw od podstaw, samodzielne robienie farszu, pierogów, gołąbków, zup, krokietów od surowca do gotowego produktu
MAREK ZASIEK FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "MARKPOL" - 2017-04-07 - Ruda Śląska (śląskie)

MURARZ - 2 000 - 3 000 PLN

prace wewnętrzne, murarsko tynkarskie, prace na elewacjach
JERZY JATCZYSZYN PBUH JAGLI-POL - 2016-12-09 - Ruda Śląska (śląskie)

Obsługa gastronomii.Praca w godz. 6:30-14:30, 12-20 w wymiarze co najmniej 40 godz. tygodniowo na umowę zlecenie.
Centrum Zdrowia i Relaksu VERANO Sp. z o.o. - 2016-05-16 - Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

przewożenie towaru na paletach, przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu, obsługa wózka widłowego
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Ruda Śląska (śląskie)

KSIĘGOWA - od 1 850 PLN

wprowadzanie dokumentów do programu księgowego, wyliczanie podatków
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Ruda Śląska (śląskie)

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI - od 13 PLN

ręczne i maszynowe utrzymanie czystości powierzchni wew. obiektu w tym: sprzątanie ogólnodostępnych łazienek i sanitariatów, sprzątanie szatni, przebieralni, pryszniców, czyszczenie ręczne i dezynfekcja podług, ścian oraz kratek ściekowych w pomieszczeniach natrysków, utrzymanie w zystości pomieszczeń biurowych, utrzymanie w czystości niecek basenowych
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Ruda Śląska (śląskie)

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO - od 2 000 PLN

NAPRAWA URZĄDZEŃ KOMPUTEROWYCH, OBSŁUGA KLIENTA
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Ruda Śląska (śląskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 8,02 PLN

konfekcjonowanie oraz znakowanie produktu,
ADMAR MARIUSZ I RYSZARD CZWIERTNIA SPÓŁKA JAWNA - 2016-10-19 - Ruda Śląska (śląskie)

KELNER/KA - od 2 200 PLN

Obsługa gości na sali restauracyjnej
Nadwiślańska AgencjaTurystyczna Sp.z o.o. Ośrodek Wczasowy JAWOR - 2016-04-21 - Sarbinowo (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 600 PLN

przygotowanie składników, robienie sałatek, porcjowanie sałatek, pomaganie szefowej, przyrządzanie zup
TERESA ARMATA BAR "PRZYSMAK - 2016-10-06 - Ruda Śląska (śląskie)

PRACOWNIK TECHNICZNY - 3 500 - 5 000 PLN

weryfikacja dokumentacji technicznej, ocena oraz analiza wymagań technicznych zamówienia, sporządzanie dokumentacji podwykonawczej, przygotowanie inwestycji i ofert do przetargów, gromadzenie i analizowanie ofert dostawców
"BARBARA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-11-14 - Ruda Śląska (śląskie)

KELNER/KA - 13 - 15 PLN

OBSŁUGA GOŚCI HOTELOWYCH, WESELNYCH ITP;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE MIN. ZAWODOWE, MILE WIDZIANE ŚREDNIE, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE, ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO LUB NIEMIECKIEGO W STOPNIU DOBRYM, PRACODAWCA PROSI O KONTAKT TELEFONICZNY PRZED SPOTKANIEM
HOTEL RESTAURACJA JACHTOWA BARBARA DŁUSKA - 2017-03-01 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 000 PLN

Stanowisko do przyuczenia (przewracanie toreb)
kontakt przez PUP - 2017-04-20 - Ruda Śląska (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

przyjmowanie towaru, metkowanie towaru, wykładanie towaru na półki, obsług klienta, obsługa kasy fiskalnej, sprzątanie stanowiska pracy
BŁASZCZAK ALA, BŁASZCZAK EDWARD S.C. - 2016-01-20 - Ruda Śląska (śląskie)

ADMINISTRATOR - od 2 000 PLN

nadzór nad osobami sprzątającymi
"JOKER" Kubica, Leksowski, Mosińska Spółka Jawna - 2017-03-03 - Ruda Śląska (śląskie)

Obsługa konsumenta, przyjmowanie należności, podawanie posiłków.
Przedsiębiorstwo Usług Antykorozyjnych Centro-Kor , Karczma Jakuba - 2016-05-23 - Nowy Duninów (mazowieckie)

SPRZEDAWCA/ KASJER - od 2 000 PLN

bezpośrednia obsługa klienta, wykładanie towaru, obsługa kasy
ASOKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-02-14 - Ruda Śląska (śląskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

-poznanie podstawowych dokumentów obrotu magazynowego- pomoc w prowadzeniu dokumentacji magazynowej- poznanie zasad składowania towarów- pomoc przy przyjmowaniu dostaw towarów- wydawanie towarów- pomoc przy inwentaryzacji stanów magazynowych- reklamowanie wadliwych towarów
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Ruda Śląska (śląskie)

OPIEKUN MEDYCZNY - od 9 PLN

-usługi opiekuńczo pielęgnacyjne w środowisku zamieszkania polegające na dbaniu o higienę podopiecznych, pomoc w myciu, kąpaniu, dbanie o higienę i estetykę otoczenia, sprzątanie pomieszczeń, mycie naczyń- zapewnianie czystości bielizny osobistej i pościelowej, pranie, robienie zakupów zgodnie z zaleceniami dietetycznymi i żywieniowymi. podawanie posiłków,- organizowanie spacerów, załatwianie spraw urzędowych.
OŚRODEK PIELĘGNIARSTWA POMOC W ZDROWIU I W CHOROBIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-04-19 - Ruda Śląska (śląskie)

MURARZ - od 2 000 PLN

murowanie, wykonywanie zbrojeń, wykonywanie stropów, obsługa niwelatora, rysunek techniczny
PRO CNL Marcin Żywicki - 2017-03-16 - Ruda Śląska (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Opiekun stażysty - Magdalena Balcerzak- obsługa klienta,- wprowadzanie fakturf kosztowych do systemu,- wyspawianie faktur w systemie,- administracja biura,- przyjmowanie zamówień do realizcji,- segregacja bazy danych,- aktualizacja strony www,- wprowadzanie dokumentów do bazy danych,-informowanie klientów o statusie zamówienia.
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Ruda Śląska (śląskie)

POMOC PIEKARZA - od 1 750 PLN

wkładanie ciasta, korekta wagi, formowanie, nadanie odpowiedniego kształtu
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Ruda Śląska (śląskie)

ASYSTENT ZARZĄDU - 997,4 PLN

wspomaganie pracy prezesa, prowadzenia biura spółki
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Ruda Śląska (śląskie)

KONTROLER JAKOŚCI - od 12 PLN

Kontrola jakościowa wizualna i wymiarowa części, Utrzymanie czystości na stanowisku pracy
"LEIBER-POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-12-09 - Ruda Śląska (śląskie)