Praca KELNER/KA Ruda Śląska kontakt przez OHP

Stanowisko: KELNER/KA

Wynagrodzenie: do 8 PLN

Zakres obowiązków: obsługa imprez okolicznościowych

Data publikacji: 2016-03-03

Lokalizacja: Ruda Śląska (śląskie)

Pracodawca: kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 8 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Praca dorywcza

Nazwa stanowiska: KELNER/KA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ruda Śląska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Ruda Śląska

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 8 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wymagana aktualna książeczka SANEPID

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Chorzów

Opolska 19, 41-500 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Chorzów

Gmina pracodawcy: Chorzów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chorzów

Ulica pracodawcy: Opolska

Numer budynku pracodawcy: 19

Profil działalności pracodawcy: handel, usługi

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Chorzów

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*