Praca KELNER Kobyla Góra kontakt przez PUP

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: kelner/kelnerka w zajeździe, lokal gastronomiczny

Data publikacji: 2016-04-12

Lokalizacja: Kobyla Góra (wielkopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Kobyla Góra, powiat: ostrzeszowski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
kelner/kelnerka w zajeździe, lokal gastronomiczny

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Godziny pracy: 11-21, 4 dni (weekend)

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kobyla Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostrzeszowski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: pracowitość

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie kierunkowe. Kultura osobista, ambicje. Doświadczenie mile widziane.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie

Przemysłowa 7, 63-500 Ostrzeszów, powiat: ostrzeszowski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
skierowanie do pracodawcy,oferta pracy subsydiowana skierowana do osób do 30 roku życia

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: ostrzeszowski

Gmina pracodawcy: Ostrzeszów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ostrzeszów

Ulica pracodawcy: Przemysłowa

Numer budynku pracodawcy: 7

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*