Praca KELNER/KA Racibórz d/b GASTRO Restauracje-Catering Dorota Bernadzik

Ta oferta pracy może już nie być aktualna!

Oferta pracy pochodzi z Powiatowego Urzędu Pracy.

Miejsce pracy:
-, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Zakres obowiązków

Zakres obowiązków:
Mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku, książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: jedna zmiana

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Rodzaj wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy wymagana jest praca w dni wolne od pracy?: 1

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER/KA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Racibórz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: raciborski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Racibórz

Państwo, w którym pracownik będzie pracował: Polska

Zawód: kelner*

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca w wolne dni

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data rozpoczęcia pracy: 30.08.2016

Nazwa pracodawcy: d/b GASTRO Restauracje-Catering Dorota Bernadzik

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Adres pracodawcy:
-, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV.Kontakt telefoniczny z pracodawcą w godz. 12.00-18.00

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: raciborski

Gmina pracodawcy: Racibórz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Racibórz

Adres strony pracodawcy: www.browarrynek.pl

Ulica pracodawcy: -

Profil działalności pracodawcy:
Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Liczba wolnych miejsc pracy na to stanowisko pracy: 2

Liczba wolnych miejsc pracy dla osób niepełnosprawnych: 0

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Data dodania oferty pracy: 23.08.2016

Oferta pracy ważna do: 23.09.2016

Data udostępnienia oferty pracy: 23.08.2016

Data przyjęcia oferty pracy: 23.08.2016

Typ oferowanej pracy: Oferta pracy

Podobne oferty pracy

KELNER/KA - od 1 850 PLN

Obsługa gości. Praca na umowę o pracę w godz. 6-14, 12.30-20.30, 15-23 w Kołobrzegu. Praca również w weekendy i Święta. W dniu 04.01.2016 r. o godz. 12.00 w PUP Kołobrzeg odbędzie się giełda pracy na stanowisko kelner. Na spotkanie z pracodawcą proszę zabrać ze soba CV.
PPUH "DEKOM" Sp. z o.o. (Sanatorium "Bałtyk") - 2015-12-19 - Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Miejsce pracy: Restauracja Raciborska Wymagane doświadczenie zawodowe, książeczka sanitarno-epidemiologicza.
"Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców - 2016-03-14 - Racibórz (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO KAT. C+E W RUCHU MIĘDZYNARODOWYM - od 2 000 PLN

Praca jako kierowca samochodu ciężarowego kat. C+E, przewóz międzynarodowy rzeczy, towarów.Wymagania: prawo jazdy kat. C+E, doświadczenie zawodowe, uprawnienia, karta kierowcy, świadectwo kwalifikacji. Praca na terenie krajów Unii Europejskiej. Do wynagrodzenia doliczane są diety.
Kleszczyński Albin Kleszczyński - 2016-02-09 - Kornowac (śląskie)

DORADCA KLIENTA/DORADCA FINANSOWY - od 3 000 PLN

- wstępna analiza potrzeb Klientów;- aktywna sprzedaż w oparciu o istniejącą bazę potencjalnych Klientów;- kompleksowa i profesjonalna obsługa stałych Klientów;- kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.Chęci do doskonalenia się i rozwijania swoich kompetencji, znajomość technik sprzedażowych i motywacyjnych, ambicja i orientacji na cel, umiejętność pracy w zespole, doświadczenie w pracy w sprzedaży kredytów i usług finansowych, zaangażowanie w pracę i sprawy firmy, wykształcenie średnie.
Meritumkredyt Sp. z o.o. - 2017-03-23 - Racibórz (śląskie)

LABORANT/KA - od 2 000 PLN

Sprawdzanie i kalibracja sprzętu kontrolno-pomiarowego, pobieranie i przygotowanie próbek wyrobów do badań laboratoryjnych, przeprowadzanie analiz i badań materiałów opakowań, surowców oraz wyrobów. Ocena zdolności jakości produktu, prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej. Wykształcenie minimum średnie, mile widziane kierunkowe, posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej, znajomość zagadnień związanych z technologią cukiernictwa - mile widziana, znajomość systemów HACCP i ISO - mile widziana, umiejętność pracy w zespole, umiejętność obsługi komputera (Word, Excel), zdolności analityczne, mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym. Zainteresowane osoby proszone są o kontakt telefoniczny lub dostarczenie CV ze wskazaniem stanowiska pracy. Zapewniony dojazd z okolic Rybnika, Pszowa i Wodzisławia Śląskiego.
MIESZKO BIS Sp. z o. o. - 2017-04-04 - Racibórz (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY REFERATU DO SPRAW BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY SŁUŻBY I PRACY WYDZIAŁU KONTROLI - od 1 146,79 PLN

Główne obowiązki: ustalanie okoliczności i przyczyny wypadków przy pracy oraz chorób zawodowych, prowadzenie wymaganejdokumentacji w tym zakresie w celu określenia środków i wniosków profilaktycznych; przeprowadzanie kontroli warunków pracy i służby w celu zapewnienia przestrzegania warunków bezpieczeństwai higieny pracy w Oddziale; udział w przekazywaniu do użytkowania nowo budowanych lub przebudowywanych obiektów, budynków i urządzeńoraz w czynnościach odbiorczych po wykonaniu robót budowlanych w celu nadzoru nad przestrzeganiem zasadi warunków bezpieczeństwa i higieny pracy; opracowywanie sprawozdań i analiz z zakresu stanu przestrzegania przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy w celuprzekazania dla Państwowej Inspekcji Sanitarnej MSW, KGSG i Komendanta Oddziału; informowanie Komendanta Oddziału o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych i przedstawianie wnioskówdotyczących sposobu usunięcia tych zagrożeń w celu zminimalizowania ryzyka zawodowego; uczestniczenie w opracowywaniu wewnętrznych zarządzeń, regulaminów, instrukcji, planów modernizacji obiektówi pomieszczeń w celu koordynacji pracy w zakresie zgodności z przepisami BHP; udział w opracowywaniu analizy ryzyka na stanowiskach pracy w celu realizacji obowiązku ustawowego i dokonaniaoceny ryzyka zawodowego; prowadzenie szkoleń, udzielanie instruktaży z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy funkcjonariuszyi pracowników w celu zapoznawania z zasadami BHP i przestrzegania przepisów w tym zakresieWarunki pracy: warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: praca administracyjno biurowa,praca w godzinach od 7.30 do 15.30, praca przed monitorem; wymuszona pozycja ciała; miejsce i otoczenie organizacyjno techniczne stanowiska pracy: narzędzia i materiały pracy: komputer, urządzeniabiurowe; możliwość poruszania się po budynku: brak wind, odpowiednio dostosowana toaleta oraz zachowana odpowiedniaszerokość drzwi.Wykształcenie: wyższe z zakresu bhp lub studia podyplomowe w tym zakresie.Wymagania niezbędne: znajomość przepisów prawnych z zakresu BHP (np. rozporządzenie w sprawie ogólnych przepisów BHP)i umiejętność ich stosowania w praktyce; umiejętność pracy w zespole, umiejętność działania w sytuacjach stresowych; umiejętność analitycznego myślenia; rozwiązywania problemów; komunikatywność; umiejętność obsługi komputera; posiadanie 1 roku doświadczenia zawodowego w pracy w służbie bhp; pozytywne zakończenie procedur sprawdzających zakończonych wydaniem poświadczenia bezpieczeństwaosobowego, uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą POUFNE.Wymagania dodatkowe: posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa osobowego; prawo jazdy kat. B; 1 rok doświadczenia zawodowego w pracy w administracji publicznej.
Śląski Oddział Straży Granicznej z siedzibą w Raciborzu - 2017-04-07 - Racibórz (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedaż kebabów. Mile widziane doświadczenie zawodowe w handlu oraz książeczka sanitarno-epidemiologiczna (może być nieaktualna), umiejętność obsługi kasy fiskalnej, prawo jazdy kat. "B".
"BIG KEBAB'S" Kawalec Bolesław - 2017-04-03 - Racibórz (śląskie)

SPECJALISTA DS. IT - od 2 000 PLN

- bieżąca obsługa systemów informatycznych oraz opieka serwisowa- konfigurowanie optymalnych rozwiązań zgodnych z oczekiwaniami klienta- tworzenie dokumentacji wdrożeniowej i raportów- współpraca z serwisem producenta oprogramowania i sprzętu IT- prowadzenie prac testowych nowych rozwiązań.Wymagania: wykształcenie wyższe, biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie, prawo jazdy kat. B.
Przedsiębiorstwo Projektowo Wdrożeniowe KOLTECH Sp. z o.o. - 2016-03-15 - Racibórz (śląskie)

KELNER/KA - do 10 PLN

obsługa gości
kontakt przez OHP - 2016-02-02 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

Wykształcenie średnie/wyższe.
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Nędza (śląskie)

KOORDYNATOR RODZINNEJ PIECZY ZASTĘPCZEJ - od 2 000 PLN

- udzielanie pomocy rodzinom zastępczym i prowadzącym rodzinne domy dziecka w realizacji zadań wynikających z pieczy zastępczej,- przygotowanie planu pomocy dziecku umieszczonemu w pieczy zastępczej,- zapewnianie rodzinom zastępczym oraz prowadzącym rodzinne domy dziecka dostępu do specjalistycznej pomocy dla dzieci,- zgłaszanie do ośrodków adopcyjnych informacji o dzieciach z uregulowaną sytuacją prawną, w celu poszukiwania dla nich rodzin przysposabiających,- udzielanie wsparcia pełnoletnim wychowankom rodzinnych form pieczy zastępczej,- przedstawianie corocznego sprawozdania z efektów pracy organizatorowi rodzinnej pieczy zastępczej.
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie - 2016-12-15 - Racibórz (śląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY-PORTIER-PALACZ CO - od 2 000 PLN

Wymagane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.
Zakłady Remontowe Energetyki "ELKO" Sp. z o. o. - 2017-02-01 - Racibórz (śląskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 2 000 PLN

Ochrona osób i mienia - obiektów przemysłowych. Praca w systemie 12/24.Wymagane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.
SOLID SECURITY Sp. z o.o. - 2016-12-02 - Racibórz (śląskie)

KOLPORTER ULOTEK - od 13 PLN

roznoszenie ulotek po blokach oraz domach
kontakt przez OHP - 2017-02-28 - Racibórz (śląskie)

KELNER/KA - od 1 850 PLN

Obsługa kelnerska. kontakt :602-153-926
Restauracja "Pod Zamkiem" Brzezowska Agnieszka - 2016-04-29 - Chęciny (świętokrzyskie)

MECHANIK/ ELEKTROMECHANIK - od 1 850 PLN

Przeprowadzanie przeglądów maszyn i urządzeń, dokonywanie napraw i remontów maszyn i urządzeń, modernizowanie maszyn i urządzeń w celu zwiększania ich dostępności, zapewnienie sprawnego przepływu informacji przy przejmowaniu i przekazywaniu zmiany, analizowanie zaistniałych awarii.Wymagania: wykształcenie średnie lub zasadnicze techniczne - elektryk, mechanik, wiedza z zakresu elektromechaniki, mechaniki, doświadczenie na stanowisku mechanik lub elektromechanik, mile widziana umiejętność obsługi tokarki, frezarki, mile widziane uprawnienia eksploatacyjne (E 1,2,3).
" MIESZKO BIS " Sp. z o. o. - 2016-06-28 - Racibórz (śląskie)

PIEKARZ - od 1 850 PLN

Wymagane doświadczenie zawodowe.
Cukiernia- Piekarnia Adam Markiewka - 2015-12-18 - Racibórz (śląskie)

MURARZ-TYNKARZ - od 2 000 PLN

Mile widziane doświadczenie zawodowe
GŁOGIEWICZ EUGENIUSZ "TERBUD" ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANO-HANDLOWO-USŁUGOWY - 2017-03-13 - Racibórz (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO KAT. "C+E" TRANSPORT KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY - od 5 000 PLN

Transport krajowy i międzynarodowy (wywrotka lub plandeka)
ABERCIO Sp. z o. o. - 2016-09-19 - Racibórz (śląskie)

STOLARZ/POMOCNIK STOLARZA/MONTAŻYSTA - od 1 850 PLN

Wymagania: doświadczenie zawodowe.Wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą. Do pensji doliczana jest premia.
MOBELL Marzena Miś - 2016-03-01 - Racibórz (śląskie)

MŁODSZY ASYSTENT W LABORATORIUM MIKROBIOLOGICZNYM - od 2 000 PLN

Wymagnaia: wykształcenie wyższe (analityka medyczna - diagnosta).
Szpital Rejonowy im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu - 2016-02-18 - Racibórz (śląskie)

KELNER/KA - od 2 200 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNIK MECHANIKA SAMOCHODOWEGO - od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: - diagnostyka usterek,- przeglądy,- naprawy bieżące,- mile widziane prawo jazdy kat. "B".Dodatkowym atutem będzie : - znajomość konstrukcji samochodów ciężarowych,- prawo jazdy kat. "C",- doświadczenie zawodowe.
"KATOLIK" Sp. z o.o. - 2017-01-12 - Racibórz (śląskie)

KELNER/KA - od 2 000 PLN

obsługa klienta
Smażalnia Ryb Fliper Agnieszka Florian- Tyrakowska - 2017-02-03 - Ściegny (dolnośląskie)

LABORANT - 997,4 PLN

Wymagania: wykształcenie średnie (mile widziane wyższe), książeczka sanitarno-epidemiologiczna.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Racibórz (śląskie)

KELNER/KA - od 11 PLN

Profesjonalna, skuteczna i elastyczna obsługa Gości restauracji. Budowanie pozytywnego wizerunku firmy, współpraca z innymi działami hotelu
kontakt przez OHP - 2016-06-13 - Warszawa (mazowieckie)

TRASER ODLEWÓW - od 1 850 PLN

Sprawdzanie odlewów pod kątem wymiarowym, trasowanie odlewów.Wykształcenie średnie lub zawodowe, znajomość rysunku technicznego, doświadczenie zawodowe mile widziane.Wysokość proponowanego wynagrodzenia do ustalenia bezpośrednio z pracodawcą.Dla kandydatów dobrze znających rysunek techniczny istnieje możliwość przyuczenia na stanowisku trasera.
Zespół Odlewni "RAFAMET" Spółka z o. o. - 2016-06-10 - Kuźnia Raciborska (śląskie)

POMOCNIK TOKARZA - DO PRZYUCZENIA - od 2 200 PLN

Mile widziane osoby po ukończonych kierunkach kształcenia: mechanik samochodów osobowych, technik mechanik oraz pokrewne kierunki.Pracodawca gwarantuje mozliwość przyuczenia do zawodu.
PARTNER Kozłowska Magdalena - 2016-04-05 - Ponięcice (śląskie)

TRAKTORZYSTA - od 2 000 PLN

Wymagane uprawnienia oraz doświadczenie.
TEAM Dariusz Respondek - 2017-02-17 - Racibórz (śląskie)

Wybierz województwo

Wybierz kraj