Praca KELNER/KA Racibórz d/b GASTRO Restauracje-Catering Dorota Bernadzik

Stanowisko: KELNER/KA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku, książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

Data publikacji: 2016-08-23

Lokalizacja: Racibórz (śląskie)

Pracodawca: d/b GASTRO Restauracje-Catering Dorota Bernadzik

Ta oferta pracy może już nie być aktualna!

Oferta pracy pochodzi z Powiatowego Urzędu Pracy.

Miejsce pracy:
-, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Zakres obowiązków

Zakres obowiązków:
Mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku, książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: jedna zmiana

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Rodzaj wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy wymagana jest praca w dni wolne od pracy?: 1

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER/KA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Racibórz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: raciborski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Racibórz

Państwo, w którym pracownik będzie pracował: Polska

Zawód: kelner*

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca w wolne dni

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data rozpoczęcia pracy: 30.08.2016

Nazwa pracodawcy: d/b GASTRO Restauracje-Catering Dorota Bernadzik

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Adres pracodawcy:
-, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV.Kontakt telefoniczny z pracodawcą w godz. 12.00-18.00

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: raciborski

Gmina pracodawcy: Racibórz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Racibórz

Adres strony pracodawcy: www.browarrynek.pl

Ulica pracodawcy: -

Profil działalności pracodawcy:
Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Liczba wolnych miejsc pracy na to stanowisko pracy: 2

Liczba wolnych miejsc pracy dla osób niepełnosprawnych: 0

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Data dodania oferty pracy: 23.08.2016

Oferta pracy ważna do: 23.09.2016

Data udostępnienia oferty pracy: 23.08.2016

Data przyjęcia oferty pracy: 23.08.2016

Typ oferowanej pracy: Oferta pracy

Podobne oferty pracy

SZWACZKA - od 2 000 PLN

Praca jako szwaczka
kontakt przez PUP - 2017-07-25 - Racibórz (śląskie)

KELNER/KA - od 2 000 PLN

Obsługa gości w restauracji. Kontakt z pracodawcą telefniczny.
POLITAŃSKI STANISŁAW POLITAŃSKI - 2017-01-10 - Rybnik (śląskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI WYROBÓW CUKIERNICZYCH - od 2 000 PLN

Obsługa urządzeń do produkcji wyrobów cukierniczych.Wykształcenie zawodowe, książeczka sanitarno-epidemiologiczna, umiejętności manualne.
WAY INVEST.PL Sp. z o.o. - 2016-11-18 - Racibórz (śląskie)

KELNER/KA - 2 100 - 2 500 PLN

Obsługa klientów, sprzątanie sali i podawanie posiłków. Praca na umowę o pracę w godz. 10-18 w Dźwirzynie, również w weekendy, praca sezonowa.
Firma Handlowo- Usługowa adam Bartczak - 2017-06-14 - Dźwirzyno (zachodniopomorskie)

INSPEKTOR DS. OCHRONY ZABYTKÓW MIEJSKI KONSERWATOR ZABYTKÓW W WYDZIALE EDUKACJI, KULTURY I SPORTU - od 1 000 PLN

I. Wymagania :1) niezbędne: a)wykształcenie wyższe z zakresu historii sztuki, konserwacji zabytków, archeologii, architektury, historii architektury, konserwatorstwa lub ochrony dóbr kultury,b)3 letni staż pracy,c)obywatelstwo polskie,d)pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,e)brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, f)nieposzlakowana opinia.2) dodatkowe:a)3 letni staż pracy w zakresie dziedzin związanych z ochroną zabytków lub w administracji publicznej,b)wiedza w zakresie funkcjonowania administracji publicznej oraz przepisów dotyczących ochrony zabytków i opieki nad zabytkami, w tym:- ustawa o samorządzie gminnym- ustawa o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami- ustawa o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym- ustawa Prawo budowlane.II.Warunki pracy na stanowisku:1)praca biurowa 50%2)praca w terenie 50%3)praca przy komputerze4)niepełny wymiar czasu pracy 1/2 etatuIII.Wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Urzędzie w miesiącu czerwcu 2017 r. tj. miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wynosił powyżej 6%.IV. Zakres głównych zadań wykonywanych na stanowisku:1.Realizacja zadań powierzonych Gminie przez Wojewodę Śląskiego na mocy porozumienia z dnia 7 grudnia 2004 r. (z późn. zm.) w sprawie prowadzenia niektórych spraw z zakresu sprawowania ochrony zabytków i zgodnie z wymogami zawartymi w ww. porozumieniu treść porozumienia w załączeniu.2.Sprawowanie w imieniu Gminy opieki nad zabytkami oraz podejmowanie w imieniu Gminy działań służących ochronie zabytków.3.Prowadzenie Gminnej Ewidencji Zabytków w formie zbioru kart adresowych zabytków nieruchomych z terenu Gminy.4.Realizacja "Gminnego programu opieki nad zabytkami", w tym przygotowywanie i uzgadnianie programu z Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków oraz sporządzanie sprawozdania z jego realizacji.5.Realizacja budżetu Miasta w zakresie ochrony zabytków.6.Realizacja zagadnień związanych z:1)ubieganiem się o udzielenie dotacji celowej z budżetu państwa na dofinansowanie prac konserwatorskich, restauratorskich lub robót budowlanych przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków, którego Gmina jest właścicielem, posiadaczem lub posiada taki zabytek w trwałym zarządzie,2)udzieleniem przez Gminę dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków.7.Przyjmowanie zawiadomień o znalezieniu bądź odkryciu (podczas robót ziemnych) przedmiotu, co do którego istnieje przypuszczenie, że jest on zabytkiem i przekazanie tego zawiadomienia Wojewódzkiemu Konserwatorowi Zabytków.8.Opracowywanie i aktualizacja gminnego planu ochrony zabytków na wypadek konfliktu zbrojnego i sytuacji kryzysowych.
Urząd Miasta Racibórz - 2017-07-12 - Racibórz (śląskie)

MANAGER DZIAŁU PRZEMYSŁOWEGO - od 2 400 PLN

Zakres obowiązków: tworzenie, wdrażanie i animowanie polityki handlowej firmy, zarządzanie produktem, tworzenie i realizacja akcji handlowych, analiza wyników względem realizacji celu budżetu, odpowiedzialność za wynik, organizację pracy i zarządzenie działem.Oczekiwania: doświadczenie na stanowisku w handlu wielkopowierzchniowym, dobra znajomość asortymentu i specyfiki rynku, umiejętność budowania projektów handlowych, lokalnych akcji sezonowych, poszukiwania nowych rozwiązań, skuteczność w realizacji wyznaczonych celów i w osiąganiu zaplanowanych wyników, doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników,umiejętność dzielenia się wiedzą, dyspozycyjność.Pracodawca oferuje: umowę o pracę na pełen etat,szeroki pakiet szkoleń na stanowisku pracy, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i awansu, bogaty pakiet socjalny (m. in. bony towarowe na święta, dofinansowanie do wczasów, karnetów sportowych, paczki dla dzieci), prywatną opiekę medyczną.
Schiever Polska Sp. z o. o. Centrum Handlowe Auchan - 2017-02-24 - Racibórz (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENYPRACYREFERATU DO SPRAW BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY SŁUŻBY I PRACY WYDZIAŁU KONTROLI - od 1 146,79 PLN

Główne obowiązki: ustalanie okoliczności i przyczyny wypadków przy pracy oraz chorób zawodowych, prowadzenie wymaganej dokumentacji w tym zakresie w celu określenia środków i wniosków profilaktycznych; przeprowadzanie kontroli warunków pracy i służby w celu zapewnienia przestrzegania warunków bezpieczeństwa i higieny pracy w Oddziale; udział w przekazywaniu do użytkowania nowo budowanych lub przebudowywanych obiektów, budynków i urządzeń oraz w czynnościach odbiorczych po wykonaniu robót budowlanych w celu nadzoru nad przestrzeganiem zasad i warunków bezpieczeństwa i higieny pracy; opracowywanie sprawozdań i analiz z zakresu stanu przestrzegania przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy w celu przekazania dla Państwowej Inspekcji Sanitarnej MSW, KGSG i Komendanta Oddziału; informowanie Komendanta Oddziału o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych i przedstawianie wniosków dotyczących sposobu usunięcia tych zagrożeń w celu zminimalizowania ryzyka zawodowego; uczestniczenie w opracowywaniu wewnętrznych zarządzeń, regulaminów, instrukcji, planów modernizacji obiektów i pomieszczeń w celu koordynacji pracy w zakresie zgodności z przepisami BHP; udział w opracowywaniu analizy ryzyka na stanowiskach pracy w celu realizacji obowiązku ustawowego i dokonania oceny ryzyka zawodowego; prowadzenie szkoleń, udzielanie instruktaży z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy funkcjonariuszy i pracowników w celu zapoznawania z zasadami BHP i przestrzegania przepisów w tym zakresieWarunki pracy: warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: praca administracyjno biurowa, praca w godzinach pomiędzy 7.30 a 15.30, praca przed monitorem; wymuszona pozycja ciała; miejsce i otoczenie organizacyjno techniczne stanowiska pracy: narzędzia i materiały pracy: komputer, urządzenia biurowe; możliwość poruszania się po budynku: brak wind, odpowiednio dostosowana toaleta oraz zachowana odpowiednia szerokość drzwi.Wykształcenie: wyższe z zakresu bhp lub studia podyplomowe w tym zakresie.Wymagania niezbędne: znajomość przepisów prawnych z zakresu BHP (np. rozporządzenie w sprawie ogólnych przepisów BHP) i umiejętność ich stosowania w praktyce; umiejętność pracy w zespole, umiejętność działania w sytuacjach stresowych; umiejętność analitycznego myślenia; rozwiązywania problemów; komunikatywność; umiejętność obsługi komputera; posiadanie 1 roku doświadczenia zawodowego w pracy w służbie bhp; pozytywne zakończenie procedur sprawdzających zakończonych wydaniem poświadczenia bezpieczeństwa osobowego, uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą POUFNE.Wymagania dodatkowe: posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa osobowego; prawo jazdy kat. B; 1 rok doświadczenia zawodowego w pracy w administracji publicznej.
Śląski Oddział Straży Granicznej z siedzibą w Raciborzu - 2017-06-19 - Racibórz (śląskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Praca w charakterze pracownika ogólnobudowlanego.Wymagania: doświadczenie zawodowe, prawo jazdy kat. "B". Praca na terenie woj. śląskiego (w zależności od zleceń)
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Patryk Gogolin - 2016-01-21 - Pietrowice Wielkie (śląskie)

KOORDYNATOR PRODUKCJI - od 2 000 PLN

Zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem pracowników; realizacja planu produkcyjnego na podległym obszarze;monitorowanie i optymalizacja procesów produkcyjnych; rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych;aktywny udział w uruchomieniu nowych projektów;utrzymanie i optymalizacja kosztów produkcji;prowadzenie dokumentacji oraz raportów dla Kierownika działu produkcji.Oczekiwania:wykształcenie średnie lub wyższe techniczne lub logistyczne; mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników;umiejętność pracy pod presją czasu;umiejętność planowania oraz organizowania produkcji; samodzielność w działaniu;umiejętność organizacji czasu pracy własnego oraz podległego zespołu; sumienność i dokładność w wypełnianiu powierzonych obowiązków;znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office.Firma oferuje:stabilną pracę w dynamicznej firmie;możliwość rozwoju zawodowego;szeroki pakiet szkoleń.
"Domgos" Sp. z o. o. - 2017-03-28 - Racibórz (śląskie)

KELNER/KA - od 1 850 PLN

mile widziane doświadczenie, predyspozycje do wykonywania zawodu,
Firma Handlowo Usługowa Mi-Ko Mikołaj Kowalczyk - 2016-09-05 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

LABORANT - 997,4 PLN

Wymagania: wykształcenie średnie (mile widziane wyższe), książeczka sanitarno-epidemiologiczna.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Racibórz (śląskie)

KIEROWCA C+E - od 3 000 PLN

Załadunek+transport.Wymagane posiadanie karty do tachografów cyfrowych.
DREWNOTRANS SP. JAWNA NĘDZA TOWAROWA 4 - 2015-12-30 - Nędza (śląskie)

PRACOWNIK DS. OBSŁUGI STRONY INTERNETOWEJ I HANDLU INTERNETOWEGO - 997,4 PLN

Wykształcenie średnie, sumienność, cierpliwość, pracowitość, dobra znajomość obslugi komputera.
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Racibórz (śląskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Praca w Sklepie "Żabka".Mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna, możliwość przyuczenia przez pracodawcę.
WOOLKAN Jan Kaniuch - 2017-09-07 - Racibórz (śląskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

Wymagania: komunikatywność, zaangażowanie, nastawienie na osiągnięcie celu.
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Racibórz (śląskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 2 000 PLN

Ochrona osób i mienia - obiektów przemysłowych. Praca w systemie 12/24.Wymagane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.
SOLID SECURITY Sp. z o.o. - 2016-12-02 - Racibórz (śląskie)

PILARZ - od 12 PLN

Uprawnienia do wykonywania zawodu pilarz.
Adam Strzedula - 2016-03-24 - Gamów (śląskie)

KELNER/KA - od 2 000 PLN

Obsługa gości w zakresie przyjmowania zamówień i podawania posiłków, przyjmowanie należności, dbanie o porządek w miejscu pracy.
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "Relax" Sp. z o.o. - 2017-06-01 - Lublin (lubelskie)

TOKARZ - FREZER - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac tokarsko-frezerskich.[Praca na okres próbny] : 3 MIESIĄCE[Godzina zakończenia pracy] : 14:00[Wymiar czasu pracy] : OD 1/4 ETATU DO PEŁNEGO ETATU
Zakład Naprawczy Naczyń Ciśnieniowych Popek & Łobos Sp. J. - 2016-04-06 - Racibórz (śląskie)

KASJER - od 2 000 PLN

Obsługa kasy fiskalnej.
RacibórzDis Sp. z o. o. Market E. LECLERC - 2017-03-08 - Racibórz (śląskie)

SPECJALISTA DS. EXPORTU NA RYNEK HOLENDERSKI - 2 770 - 4 200 PLN

Jeśli chcesz: Mieć stały kontakt w ulubionym języku z krajami europejskimi, Uczestniczyć w szkoleniach doskonalących język obcy, Pracować w elastycznym wymiarze godzin, Zarabiać z miesiąca na miesiąc coraz więcej, Nie martwić się ile kosztować mnie będą dojazdy do pracy, Uprawiać systematycznie sport (biegi, grę w piłkę nożną, siatkówkę, fitness) w zorganizowanych grupach, Uczestniczyć w rozwoju innowacyjnej firmy będącej w czołówce producentów stolarki otworowej nie tylko w Polsce ale i Europie.Na co dzień Twoja praca będzie polegać na:Zdobywaniu i doskonaleniu wiedzy o takich produktach jak: okna, drzwi, rolety, bramy, produkowanych na najwyższej jakości komponentach (Aluplast, Salamander, Decco, Aliplast, Aluprof), Doskonaleniu wiedzy z zakresu wycen naszych produktów, Zdobywaniu nowych możliwości zbycia tych produktów.Masz szansę na:Zdobycie unikatowego zawodu w jednej z najsilniej rozwijających się branż na świecie, Stabilne zatrudnienie.Wymagania: Znasz język holenderski na poziomie min. B2,Masz doświadczenie w pracy w międzynarodowym centrum outsourcingowym, ale męczą Cię praca na zmiany i te długie procedury,Masz zmysł przestrzenny, chcesz nadal się uczyć.Nie zwlekaj, już dzisiaj wyślij do nas swoje CV!To na Ciebie właśnie czekamy!
EKO-OKNA S.A. - 2017-07-26 - Kornice (śląskie)

Operatorka wiązek -

Montowanie wiązek zgodnie z instrukcją.
Ascari - 2016-04-14 - Krzanowice (śląskie)

KELNER/KA - od 2 488,41 PLN

Obsługa dzieci - podawanie posiłków, dbanie o czystość sali. Praca sezonowa (do 31.08.2016 r.) na umowę o pracę w godz. 7-19 w równoważnym systemie czasu pracy w Dźwirzynie.
Wosik Krzysztof WEKAA-1 - 2016-06-13 - Dźwirzyno (zachodniopomorskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

Praca w charakterze Stolarza.
Jurecki Jerzy - 2016-06-10 - Racibórz (śląskie)

MONTER I SERWIS URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI PIWA - od 925 PLN

Montaż, serwis i czyszczenie urządzeń do rozlewania piwa.
Bomark Silesia Spółka z o. o. - 2016-07-05 - Racibórz (śląskie)

KELNER/KA - do 2 000 PLN

ObsLuga klientów, sporadycznie sprzedaż przypraw indyjskich. Obsługa dużych imprez okolicznościowych. Praca w godzinach 11:30-19:30, um. na czas określony.
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedaż kebabów. Mile widziane doświadczenie zawodowe w handlu oraz książeczka sanitarno-epidemiologiczna (może być nieaktualna), umiejętność obsługi kasy fiskalnej, prawo jazdy kat. "B".
"BIG KEBAB'S" Kawalec Bolesław - 2017-04-03 - Racibórz (śląskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 750 PLN

Pozyskiwanie i obsługa klientów w zakresie odszkodowań, praca w terenie.
ARBITER SPÓŁKA AKCYJNA - 2015-11-13 - Racibórz (śląskie)

Wybierz województwo

Wybierz kraj