Praca KELNER/KA - BARMAN/KA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: obsługa gości

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: na początek

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER/KA - BARMAN/KA

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

REFERENT - 997,4 PLN

zapoznanie się z pracą Referatu Realizacji Budżetu; obsługa urządzeń biurowych; prace kancelaryjno-biurowe pod nadzorem opiekuna stażu; udzielanie informacji interesantom
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Nadarzyn (mazowieckie)

KASJER WALUTOWY - ASYSTENT RACHUNKOWOŚCI - od 1 850 PLN

prowadzenie i księgowanie kasy w euro i w złotówkach; rozliczanie zaliczek pracowników, pomoc w kadrach
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Regulice (małopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - 1 850 - 2 400 PLN

Roboty przygotowawcze, rozbiórkowe, wyburzeniowe i demontażowe. Prace porządkowe na placu budowy.
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Brzesko (małopolskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - od 1 850 PLN

w/s stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Rzeczniów (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

Przedstawiciel handlowy
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Pieszyce (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 875 PLN

Zgodny z zawodem
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Puławy (lubelskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Trzcianka (wielkopolskie)

ARCHIWISTA ZAKŁADOWY - 997,4 PLN

Archiwista zakładowy
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Gotowanie potraw
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Jasło (podkarpackie)

EKSPEDIENT/KA - do 1 950 PLN

obsługa klienta w sklepie spożywczym, poecanie towaru, wykładanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Gdańsk (pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM - od 1 850 PLN

kierowanie pojazdami, nadzór nad myciem cystern, załadunkiem, rozładunkiem, dokumentami przewozowymi, naprawa pojazdów
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Poniatowa (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

zamawianie, przyjmowanie, wykładanie towaru, obliczanie faktur, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Piła (wielkopolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 2 200 PLN

Pomoc administracyjna
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Kościan (wielkopolskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

wykonywanie mebli prace związane ze stolarstwem
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Głuchy (mazowieckie)

SPRZEDAWCA (W RAMACH PRAC INTERWENCYJNYCH) - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Nidzica (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

prowadzwenie korespondencji, rozliczanie remamentów, sporządzanie grafiku, prowadzenie i rozliczanie stanów magazynowych
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Kraków (małopolskie)

SPAWACZ KONSTRUKCYJNY - od 1 850 PLN

- Przygotowywanie i spawanie konstrukcji i części maszyn za stali, inox, aluminium i miedzi. Praca w siedzibie firmy oraz na terenie całej Polski.- Praca na umowę zlecenie 1850 zł/brutto/miesięcznie. Praca na umowę zlecenie na 2 lata.- Zlecenie wykonywane w godzinach: 6:00-22:00. Wymagane wykształcenie średnie techniczne. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 10 lat na stanowisku spawacza oraz min. 10 kat doświadczenie na stanowisku ślusarza. Wymagana biegła znajomość rysunku t6ecnicznego. Wymagana umiejętność wykonywania spoin podolnych, pionowych i pułapowych. Wymagana umiejętność spawania w technologiach MIG, MAG oraz TIG.
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Katowice (śląskie)

OPERATOR PROFILARKI, ROZKRAWARKI, DZIURKARKI - od 2 016 PLN

Operator zakłada taśmę ma odwijak, wprowadza taśmę do rolek profilujących profilarki, odbiera gotowy profil, spina wiązki, odkłada na paletę. W razie potrzeby prazbraja profilarkę.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Bierutów (dolnośląskie)

LOGISTYK SKLEPU - od 1 750 PLN

*przyjęcie towaru do sklepu, jego kontrola jakościowa i ilościowa; *bezpieczne i zgodnie a przepisami BHP dostarczenie towaru do działów handlowych; *gwarantowanie profesjonalnej obsługi Klientów; *zapewnienie terminowości dostaw do Klienta i jego zgodności z zamówieniem
kontakt przez PUP - 2015-11-17 - Modlniczka (małopolskie)

KONTROLER JAKOŚCI WYROBÓW PRZEMYSŁOWYCH - 997,4 PLN

Zapoznanie się z przepisami bhp, kontrola jakości wymiarów elementów, kontrola doboru kolorystyki frontów meblowych
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Mirowszczyzna (opolskie)

WEBMASTER - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób w szczególnej sytuacji na rynku pracy- ścieżka dostępu:http://www.pup.gliwice.pl/bezrobotni_poszukujacy_pracy/staze.htmlWykształcenie min. zawodowe techniczne lub udokumentowana znajomość technik budowy stron lub aplikacji webowych; umiejętność szybkiego uczenia się; integracja i tworzenie, rozbudowa i konfiguracja aplikacji www, obsługa systemów zarządzania treścią; budowa i optymalizacja kampanii emarketingowych; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Gliwice (śląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Warszawa (mazowieckie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

Zainteresowane osoby z profilem II powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy.Oferta pracy w ramach refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy. Wymagane ukończonie min. szkoły zawodowej o kierunku mechanik samochodowy.
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Rybnik (śląskie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - od 1 900 PLN

Doczyszczanie terenów zewnętrznych, dowóz na miejsce prac środków narzędzi do prac porządkowych.
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Lniano (kujawsko-pomorskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Brzeg (opolskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

sporzadzanie ofert handlowych, nawiazywanie kontaktu z klientem
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Lublin (lubelskie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

ps
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Radomsko (łódzkie)

ZBIERACZ PIECZAREK - od 800 PLN

zbiór pieczarek, jakościowa kwalifikacja pieczarek zgodnie z obowiązującymi przepisami
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Trzebieszów Drugi (lubelskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed