Praca KELNER/KELNERKA Kępno Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KAMIŃSKI" Marian Kamiński

Ks. P. Wawrzyniaka 34, 63-600 Kępno, powiat: kępiński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Obsługa gości w restauracji, przyjmowanie zamówień, inkasowanie należności.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER/KELNERKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kępno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kępiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kępno

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Kelner*

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KAMIŃSKI" Marian Kamiński

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kępiński

Gmina pracodawcy: Kępno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kępno

Ulica pracodawcy: Ks. P. Wawrzyniaka

Numer budynku pracodawcy: 34

Profil działalności pracodawcy:
Hotele i podobne obiekty zakwaterowaniaRestauracje i inne stałe placówki gastronomiczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 08.04.2016