Praca KELNER Jastarnia VENETO Rafał Habdas

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: od 2 300 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa klienta

Data publikacji: 2016-03-11

Lokalizacja: Jastarnia (pomorskie)

Pracodawca: VENETO Rafał Habdas

Ks.Bernarda Sychty, 84-140 Jastarnia, powiat: pucki, woj: pomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 300 PLN

Czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie?: 1

Czy pracodawca zapewnia wyżywienie?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jastarnia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pucki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Jastarnia

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 300 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Książeczka sanepid

Nazwa pracodawcy: VENETO Rafał Habdas

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Żywiecka 31/5, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Bielsko-Biała

Gmina pracodawcy: Bielsko-Biała

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bielsko-Biała

Ulica pracodawcy: Żywiecka

Numer budynku pracodawcy: 31

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

KELNER - od 2 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
BAZA NOCLEGOWA "SKAUT" - KRYSTYNA PERUŻYŃSKA - 2016-05-04 - Ustka (pomorskie)

KELNER - od 1 850 PLN

Obsługa klientów lokalu,udzielanie informacji odnośnie serwowanych potraw,pomoc w wyborze dań,przyjmowanie zamówień,realizacja zamówień,przedstawianie rachunków,przyjmowanie zapłaty.
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Strzałkowo (wielkopolskie)

KELNER - od 2 057 PLN

obsługa gości, bufetu szweckiego
"Rehakur" Sp. z o.o. - 2015-12-04 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

KELNER - do 13 PLN

serwowanie dań
"Niebo w gębie" Czesława Derda - 2017-02-07 - Augustów (podlaskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 000 PLN

oferta pracy subsydiowana, przeznaczona dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w tut. Urzęzie, w wieku do 30 lat.Naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Leśniewo (pomorskie)

STOLARZ-KONSERWATOR - od 2 000 PLN

Konserwatorroboty stolarskieprace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Jastarnia (pomorskie)

KUCHARZ - od 3 000 PLN

Przygotowywanie dań, ryb i pizzy
UNI-BAR-HANKA - 2016-06-03 - Władysławowo (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 500 PLN

Pomoc w przygotowywaniu posiłków, dbanie o czystość kuchni
HOTEL 77 "ARA" Agencja Imprez Rozrywkowych - 2016-05-06 - Jastrzębia Góra (pomorskie)

wedłus stanowiska
Bar u Niedźwiadków - 2016-10-19 - Ciechanów (mazowieckie)

KELNER - od 2 050 PLN

obsługa klienta, przygotowanie i wydawanie zamówień z baru, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

KELNER - od 1 750 PLN

obsługa klienta indywidualnego oraz imprez okolicznościowych,sporządzanie kawy,deserów i deserów
Bistro-Kawiarnia Pizzeria "Pepino" Beata Szczygieł - 2015-12-02 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

KELNER - od 10 PLN

obsługa gości, przyjmowanie zamówień, dbanie o czystość i porządek
kontakt przez OHP - 2017-02-02 - Nowy Targ (małopolskie)

KELNER - od 2 200 PLN

zgodnie ze stanowiskiem; istnieje możliwość zatrudnienia na stałe po okresie czasowym;
Przedsiębiorstwo Turystyczno-Usługowe "KINGA" - 2017-03-03 - Ustka (pomorskie)

obsługa gości restauracji i hotelu, nakrywanie posiłków, zbieranie naczyń
kontakt przez PUP - 2017-04-20 - Połczyn-Zdrój (zachodniopomorskie)

KELNER - do 2 000 PLN

kelner
Hotel Polski Sp. z o.o. Mielec - 2016-12-28 - Mielec (podkarpackie)

KELNER - 997,4 PLN

Wg. harmonogramu RPO
kontakt przez PUP - 2017-06-06 - Drezdenko (lubuskie)

KELNER - od 1 950 PLN

obsługa gościcv na aadres e mailowy : agnieszka.kucinska (at) drirenaerisspa.com
Hotel SPA Dr Irena ERIS Wzgórza Dylewskie - 2016-09-06 - Wysoka Wieś (warmińsko-mazurskie)

Zgodnie ze stanowiskiem
ARBITER HOTEL Sp. z o. o. - 2016-05-09 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

przygotowywanie sali do obsługi kelnerskiej, nakrywanie stołow, obsługa kasy fiskalnej, przygotowywanie dań typu fast-food, prasowanie obrusów, utrzymywanie czystości w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Świedziebnia (kujawsko-pomorskie)

Obsługa klientów restauracji. Praca w restauracji w systemie 1 dzień pracy/1 dzień wolny lub 2 dni pracy/2 dni wolne. Restauracja jest czynna od poniedziałku do niedzieli w godz. 12.00-22.00.
Restauracja U GREKA s.c. Anna Maciulewicz, Robert Maciulewicz - 2016-10-21 - Zabrze (śląskie)

KELNER - od 3 000 PLN

obsługa gościwymagane doświadczenie w branży
BAR&RESTAURANT "OAZA""WERANDA CAFE" Marzena Żelazek - 2017-04-03 - Mikołajki (warmińsko-mazurskie)

podawanie potraw
kontakt przez PUP - 2016-12-21 - Złotoryja (dolnośląskie)

ELEKTROMECHANIK - od 2 488 PLN

Naprawa rozruszników i alternatorów. Mycie, piaskowanie części. Diagnozowanie.
STARTER Dorota Kurczyńska - 2017-03-24 - Pogórze (pomorskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 2 500 PLN

Obsługa ruchu turystycznego: obsługa kasy fiskalnej, punktinformacvji turystycznej, sprzedawnie pamiątek, prace gospodarcze/ sprzątanie/.
PARK EWOLUCJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2017-05-16 - Sławutówko (pomorskie)

KELNER - od 2 500 PLN

Przedsiębiorstwo MORZE - 2016-10-12 - Ustka (pomorskie)

SPRZĄTACZKA/SPRZĄTACZ - od 1 850 PLN

Prace porządkowe na terenie hoteli i objektów
PALLAS SP. Z O.O. - 2016-07-14 - Jastrzębia Góra (pomorskie)

obsługa klienta, podawanie posiłków, przyjmowanie zamówień, obsługa kasy fiskalnej, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy, przygotowywanie sali do obsługi kelnerskiej, przygotowywanie sztućców, naczyń do wydawania potraw, nakrywanie stołów, udzielanie klientom informacji z jadłospisu, zmiana nakryć i obrusów, sprzątanie ze stołów, inkasowanie należności.
kontakt przez PUP - 2017-05-11 - Turek (podlaskie)

Podawanie posiłków
PPHU "ANIT-MAR", Marek Ciszewski, OW "Amadeusz" - 2016-06-02 - Krynica-Zdrój (małopolskie)

Wybierz miejscowość