Praca KELNER/BARMAN Wisła kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Wisła, powiat: cieszyński, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
obsługa gości w restauracjach i barach hotelowych, obsługa imprez plenerowych, katering wewnętrzny

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER/BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wisła

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: cieszyński

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 200 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kelner*

Wymagany zawody dla kandydatów: Barman

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, gastronomiczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1:
rosyjski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Plac Wolności 6, 43-400 Cieszyn, powiat: cieszyński, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: cieszyński

Gmina pracodawcy: Cieszyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Cieszyn

Ulica pracodawcy: Plac Wolności

Numer budynku pracodawcy: 6

Profil działalności pracodawcy: Hotel

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*