Praca KELNER/BARMAN Sopot kontakt przez OHP

Stanowisko: KELNER/BARMAN

Wynagrodzenie: od 12 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa gości w restauracji, dbanie o czystość stanowiska pracy.

Data publikacji: 2016-06-28

Lokalizacja: Sopot (pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Sopot, powiat: m. Sopot, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Obsługa gości w restauracji, dbanie o czystość stanowiska pracy.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: WYNAGRODZENIE DO UZGODNIENIA Z PRACODAWCĄ

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER/BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sopot

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Sopot

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12 PLN

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
DOŚWIADCZENIE, KSIĄŻECZKA SANEPIDOWSKA MILE WIDZIANA

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Biuro Pracy Gdańsk

Czerwony Dwór 25, 80-376 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Ulica pracodawcy: Czerwony Dwór

Numer budynku pracodawcy: 25

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Gdańsk

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*