Praca KELNER/BARMAN Leszno Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Pieprzyk Sp. z o.o.

Stanowisko: KELNER/BARMAN

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: przywitanie klienta i zaproszenie do stolika, podanie menu oraz poinformowanie o oferowanych daniach i napojach, udzielenie pomocy w złożeniu zamówienia, przyjęcie zamówienia oraz jego zrealizowanie (np. zrobienie kawy) lub przekazanie osobom do tego powołanym (np.: kucharzowi), przyniesienie zamówionych dań i napojów, a na końcu podanie rachunku i przyjęcie zapłaty

Data publikacji: 2016-03-03

Lokalizacja: Leszno (wielkopolskie)

Pracodawca: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Pieprzyk Sp. z o.o.

Aleje Konstytucji 3 Maja 3, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
przywitanie klienta i zaproszenie do stolika, podanie menu oraz poinformowanie o oferowanych daniach i napojach, udzielenie pomocy w złożeniu zamówienia, przyjęcie zamówienia oraz jego zrealizowanie (np. zrobienie kawy) lub przekazanie osobom do tego powołanym (np.: kucharzowi), przyniesienie zamówionych dań i napojów, a na końcu podanie rachunku i przyjęcie zapłaty

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: praca w godz.: 07:00 - 15:00 / 15:00 - 23:00

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER/BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Leszno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Leszno

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Leszno

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie zawodowe mile widziane, książeczka sanepidowska, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Pieprzyk Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Leszno

Gmina pracodawcy: Leszno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Leszno

Ulica pracodawcy: Aleje Konstytucji 3 Maja

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*