Praca KASJER WALUTOWY W KANTORZE Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: KASJER WALUTOWY W KANTORZE

Wynagrodzenie: od 2 130 PLN

Zakres obowiązków: Realizacja transakcji wymiany walut, transfery pieniężne, obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy, przygotowanie sprawozdań

Data publikacji: 2015-12-24

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Realizacja transakcji wymiany walut, transfery pieniężne, obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy, przygotowanie sprawozdań

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 130 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER WALUTOWY W KANTORZE

Data zakończenia pracy: 13.01.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie min.średnie kierunek dowolny, min. 4 miesięczne doświadczenie na stanowisku kasjera walutowego, znajomość Ms Office, biegła znajomość programu KantorLogic oraz Western Union, kurs kasjera walutowego oraz kurs przeciwdziałanie praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu, zaświadczenie o niekaralności, zaawansowana znajomość w mowie i piśmie języka angielskiego, ukraińskiego i angielskiego

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 24.12.2015