Praca KASJER - SPRZEDAWCA Złocieniec kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Złocieniec, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Obsługa klientów, praca z towarem na sali sprzedaży i w magazynie, sprawdzanie towaru pod względem ilości i jakości, właściwa ekspozycja, przyjmowanie dostaw, obsługa kasy i terminala kart, metkowanie produktów.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KASJER - SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Złocieniec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: drawski

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 01.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Brak przeciwskazań do pracy fizycznej.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Starogrodzka 9, 78-500 Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: drawski

Gmina pracodawcy: Drawsko Pomorskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Drawsko Pomorskie

Ulica pracodawcy: Starogrodzka

Numer budynku pracodawcy: 9

Profil działalności pracodawcy: było OGRANICZONĄzmieniono OGRANICZONĄ

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KUCHARZ - od 1 850 PLN

PRZYGOTOWANIE POTRAW, NADZÓR NAD JAKOŚCIĄ ZAMÓWIONEJ ŻYWNOŚCI, ESTETYCZNE PODAWANIE POTRAW, DOPILNOWANIE PORZĄDKU I PRZESTRZEGANIE ZASAD HIGIENY, DBANIE O SPRZĘT.
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Grębenice (łódzkie)

NAUCZYCIEL MATEMATYKI - od 2 100 PLN

nauczanie matematyki na poziomie szkoły podstawowej i szkoły ponadgimnazjalnej
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Adamów (lubelskie)

1935U - PRACOWNIK SKLEPU - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Radom (mazowieckie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

wykształcenie i doświadczenie bez znaczenia
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Koźmin Wielkopolski (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA OFPR/17/0457 - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Limanowa (małopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

według zakresu obowiązków
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Ligota Górna (opolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

kierowca samochodu cięzarowego, wyładunek - załadunek towaru, dostaczenie do klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Marszowice (małopolskie)

HODOWCA TRZODY CHLEWNEJ - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Olszanka (podlaskie)

KASJER SPRZEDAWCA (STAŻ 30-50) - 997,4 PLN

staz dla osób 30-50, obsługa klientów i kasy fiskalnej, rozkładanie towarów na pólkach, współpraca w zakresie zamówień
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

Pozostali pracownicy obsługi biurowej- oferta stażu realizowana ze środków Algorytm. Wymagania:wykształcenie średnie ekonomiczne, administracyjne, mile widziane wyższe ekonomiczne, prawnicze, zarządzanie, obsługa komputera. Rejestracja przyjętej korespondencji, udzielanie informacji, wystawianie zaświadczeń, przetwarzanie danych z dokumentów ZUS ZLA, opracowywanie wniosków.
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Nowy Sącz (małopolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA (PO STAŻU) - od 1 850 PLN

Obsługa sekretariatu, obsługa interesantów, przygotowywanie i redagowanie róznego rodzaju pism i dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Karczmiska Pierwsze (lubelskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

Obsługa programów (księgowego, kadrowego) do wystawiania faktur, nanoszenie danych, przyjmowanie zamówień, wystawianie dokumentów wz, faktur
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Mława (mazowieckie)

PAKOWACZ - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Żuromin (mazowieckie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

obsługa maszyn i urządzeń w kuchni, wstępna obróbka warzyw i mięsa, przygotowyanie posiłków, czynna pomoc przy wydawaniu posiłków w stołówce szkolnej, dbanie o czystość stołów na stołówce szkolnej i kuchni, zaznajomienie się z tworzeniem jadłospisów dekadowych
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Pszczyna (śląskie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

podawanie posiłków, pomoc przy karmieniu dzieci niepełnosprawnych, sprzątanie. Wymagana aktualna książeczka zdrowia, wysoka kultura osobista, punktualność.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Ruda Śląska (śląskie)

Zabezpieczanie surowców, półproduktów przed zepsuciem, sporządzanie róznego rodzaju potraw, ciast, deserów, obróbka wstepna surowców.
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

sprzątanie pomieszczeń biurowych, ścielenie łóżek, odkurzanie, mycie, dostarczanie ręczników, zbieranie śmieci, sprzątanie łazienek.
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Bierzewice (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej , przygotowanie zamówień towaru, układanie towaru, eksponowanie towaru
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Mława (mazowieckie)

PRACOWNIK SZWALNI - od 1 850 PLN

prasowanie i pakowanie wyrobów gotowych.
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Głowno (łódzkie)

PRACOWNIK FIZYCZNY PRZY UBOJU DROBIU - od 1 850 PLN

zgodnie ze złozonym wnioskiem
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Pomysk Wielki (pomorskie)

WOŹNA ODDZIAŁOWA - od 1 850 PLN

UTRZYMANIE CZYSTOŚCI POMIESZCZEŃ KUCHENNYCH, URZĄDZEŃ, POMOC PRZY DZIECIACH, PODCZAS POSIŁKÓW, ZBIERANIE NACZYŃ. KONTAKT OSOBISTY Z PRACODAWCĄ.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - od 1 850 PLN

Diagnostyka i naprawa pojazdów osobowych.
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Przyborów (lubuskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 2 000 PLN

pakowanie bakalii i przyprawobsługa maszyn pakujacychpakowanie paczek do sprzedaży wysyłkowej
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Jeziorko (podlaskie)

PIASKARZ - od 1 900 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Zwoleń (mazowieckie)

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Pajęczno (łódzkie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Prace biurowe
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Żary (lubuskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY STAŻ - 997,4 PLN

prowadzenie książki pism przychodzących i wychodzących, wysyłanie i odbieranie korespondencji, właścicwe zabezpieczenie powierzonych dokumentów, terminowe wykonywanie powierzonych prac
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Góra Kalwaria (mazowieckie)