Praca KASJER - SPRZEDAWCA Wejherowo kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, ekspozycja towaru

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER - SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wejherowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wejherowski

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 925 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Wejherowo

Św. Jacka 18, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: wejherowski

Gmina pracodawcy: Wejherowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wejherowo

Ulica pracodawcy: Św. Jacka

Numer budynku pracodawcy: 18

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Wejherowo

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Podobne oferty pracy

MONTER STELAŻY DREWNIANYCH - od 2 100 PLN

Montowanie stelaży drewnianych do produkcji mebli tapicerowanych
kontakt przez OHP - 2016-11-21 - Ligota (wielkopolskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - do 10 PLN

obsługa klienta
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

montaż elementów do samochodów praca przy produkcji części
kontakt przez OHP - 2016-09-08 - Żary (lubuskie)

KIEROWCA KAT. C / PRACOWNIK OBSŁUGI ŚMIECIARKI - od 1 850 PLN

obsługa śnieciarki
kontakt przez OHP - 2016-04-01 - Słupca (wielkopolskie)

MALARZ LAKIERNIK - od 1 850 PLN

przygotowanie detali do lakierowanialakierowanie metodą elektrostatyczną proszkami lakierniczymilakierowanie lakierami rozpuszczalnikowymi
kontakt przez OHP - 2016-04-20 - Zielona Góra (lubuskie)

MONTER - od 13 PLN

przewóz gotowych produktów, produkcja, montaż, cięcie aluminium
kontakt przez OHP - 2017-01-23 - Końskie (świętokrzyskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Nadzór nad zleceniami/wysyłkami profilii do lakierni, wydawanie towarów pod zlecenia produkcyjne, przyjmowanie i sprawdzanie zamówień pod względem jakościowym i ilościowym, ewidencjonowanie zamówień, wystawianie PZ/WZ. Wymagania: wykształcenia zasadnicze zawodowe, staż pracy 2 lata, uprawnienia na wózki widłowe, doświadczenie jako magazynier w firmie produkcyjnej, mile widziane wykształcenie średnie techniczne, znajomość obsługi programu Symfonia Handel/magazyn. Dokumenty wymagane przez pracodawcę w trakcie rekrutacji: CV ze zdjęciem. Forma kontaktu z pracodawcą: osobiście po uprzednim kontakcie telefonicznym, telefonicznie w godz. 9-15, przez e-mail: kadry (at) bertrand.pl
BRACIA BERTRAND Sp. z o. o. Spółka Komandytowa - 2016-05-19 - Luzino (pomorskie)

KASJER W MARKECIE - do 14 PLN

obsługa klientów i kasy fiskalnejrozliczanie z utargu
kontakt przez OHP - 2016-05-13 - Rumia (pomorskie)

DYSTRYBUTOR ULOTEK - od 6 PLN

dystrybucja ulotek
kontakt przez OHP - 2016-03-17 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER W DZIALE PRODUKCJI - od 1 850 PLN

• Przygotowywanie materiałów pod zlecenia produkcyjne• Prowadzenie gospodarki magazynowej magazynu przyprodukcyjnego• Aktywny udział we wdrażaniu projektów• Udział w pracach związanych z doskonaleniem wyników ilościowych i jakościowych
kontakt przez OHP - 2016-07-08 - Trąbki Małe (pomorskie)

SPRZĄTACZ/KA - do 1 850 PLN

SPRZĄTANIE BIUR LUB OBIEKTÓW HANDLOWYCH
kontakt przez OHP - 2016-07-12 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 11 PLN

proste prace manualne na lini produkcyjnej
kontakt przez OHP - 2016-10-04 - Kielce (świętokrzyskie)

KASJER/ SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Wykształcenie min. gimnazjalne, doświadczenie: mile widziane; ks. sanepidowska; zakres obowiązków: obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, obsługa stanowiska mięso i wędliny, zarządzanie towarem, dbanie o czystość, obsługa klienta zgodnie z zasadami firmy; dwie zmiany, miejsce pracy: Rudziniec; oferta także dla osób z orzeczonym st. niepełnosprawności;
"DINO POLSKA" SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-10-26 - Rudziniec (śląskie)

KOLPORTER ULOTEK - od 50 PLN

Roznoszenie ulotek po blokach.
kontakt przez OHP - 2016-09-05 - Gliwice (śląskie)

SPRZĄTACZ/KA - od 1 850 PLN

Sprzątanie marketu. Pracodawca jest również zainteresowany osobami z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.
AMLUX Sp. z o.o. - 2016-06-17 - Rumia (pomorskie)

MAGAZYNIER-OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - 2 100 - 2 500 PLN

prace magazynoweprowadzenie wózka widłowego na terenie magazynu
kontakt przez OHP - 2016-05-05 - Tychy (śląskie)

OPERATOR SPRZĘTU BUDOWLANEGO - od 1 850 PLN

Obsługa i konserwacja koparko-ładowarki. Wymagania: uprawnienia do obsługi koparko-ładowarki.
"BRICKS" FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA Ryszard Stenka - 2016-07-12 - Łebieńska Huta (pomorskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 11,5 PLN

OBSŁUGA KLIENTA, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ I KOMPUTERA, DBAŁOŚĆ O WYSTRUJ SKLEPU, DBAŁOŚĆ O HIGIENĘ I ESTETYKĘ NA STANOWISKU PRACY I W OBRĘBIE SKLEPU, PRZYGOTOWANIE TOWARU DO SPRZEDAŻY, METKOWANIE, UKŁADANIE NA PÓŁKACH;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, OBSŁUGA KASY FISKALNE, CHĘĆ DO PRACY, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE;GODZINY PRACY: 06.00-14.30, 15.00-23.00
ARG ANDRZEJ RAFAŁ GRZYBOWSKI - 2016-08-11 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - ZAŁADUNEK - od 1 850 PLN

załadunek i rozładunek towarów
kontakt przez OHP - 2016-04-01 - Gołuszowice (opolskie)

HOSTESSA/ HOST - 10 - 25 PLN

Promowanie produktów klientów poprzez organizacje akcji promocyjnych i degustacji
kontakt przez OHP - 2016-11-30 - Przemyśl (podkarpackie)

- MAGISTER FARMACJI, - od 2 100 PLN

profesjonalna i rzetelna obsługa Klientów w zakresie bezpośredniej realizacji recept,- informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków,- doradzanie i udzielanie porad pacjentom,- przyjmowanie, zamawianie produktów leczniczych,- rejestracja recept,
kontakt przez OHP - 2016-01-25 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI- MILE WIDZIANE OSOBY Z ORZECZENIEM - od 2 000 PLN

obsługa produkcji i nadzorowanie pracy maszyny
kontakt przez OHP - 2017-01-11 - Dylaki (opolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 400 PLN

budowa od podstaw w sezonie letnim, prace wykończeniowe w sezonie zimowym
kontakt przez OHP - 2016-01-18 - Skomielna Biała (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

-przygotowanie posiłków - obróbka wstępna warzyw i owoców- obróbka wstępna mięs i ryb- utrzymanie porządku na stanowisku pracy- dowóz posiłków
kontakt przez OHP - 2016-03-10 - Tarnów (małopolskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, kasy fiskalnej oraz terminali płatniczych.
EFRAIMA Sp. z o.o. - 2016-06-01 - Radlin (śląskie)

KIEROWNIK KONTRAKTU - 2 000 - 4 000 PLN

Negocjowanie i nadzorowanie realizacji umów z podwykonawcami, odpowiedzialność za przygotowaniei realizację budowy, prowadzenie negocjacji i ustalanie z inwestorem warunków realizacji umowy. Wymagania: wykształcenie średnie, doświadczenie 2 lata na podobnym stanowisku, prawo jazdy kat. B, umiejętność i doświadczenie w prowadzeniu negocjacji, min. 2-letnie doświadczenie w budownictwie.
ARKA BUD Sp. z o. o. - 2017-04-21 - Luzino (pomorskie)

MAGAZYNIER, OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 2 337 PLN

Kompleksowa obsługa wózka widłowego, transport międzywydziałowy, znajomość zasad gospodarki magazynowej. Wykształcenie zawodowe. Mile widziany staż pracy. Uprawnienia do obsługi wózka widłowego. Pracodawca zapewnia bardzo dobre warunki pracy (do wynagrodzenia będzie dodawana premia uznaniowa do 50% wynagrodzenia zasadniczego). Praca na trzy zmiany w godzinach 06.00 - 14.00, 14.00 - 22.00, 22.00 - 06.00. Pracodawca zapewnia transport z Wejherowa, Strzebielino, Luzino, Lębork.
"Eurocast" Sp. z o.o. Strzebielino - 2016-02-05 - Strzebielino (pomorskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

wykładanie towru na półki, obsługa stoiska mięsnego, obsługa kasy fiskalnej
PPUH COLD s.j. Bogdan i Włodzimierz Chwastek - 2016-04-14 - Bochnia (małopolskie)

POMOC KUCHENNA, PRACOWNIK PRODUKCJI - do 2 500 PLN

PRODUKCJA ZESTAWÓW LUNCHOWYCH, SUSHI, KANAPKOWYCH, ZUPY LUNCHOWE
kontakt przez OHP - 2016-05-10 - Warszawa (mazowieckie)

Wybierz miejscowość