Praca KASJER -SPRZEDAWCA Sieradz kontakt przez PUP

Stanowisko: KASJER -SPRZEDAWCA

Wynagrodzenie: od 925 PLN

Zakres obowiązków: Sprzedaż art spożywczych i prasy

Data publikacji: 2016-09-02

Lokalizacja: Sieradz (łódzkie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Sieradz, powiat: sieradzki, woj: łódzkie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER -SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sieradz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sieradzki

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 925 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Sprzedawca*

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Plac Wojewódzki 3, 98-200 Sieradz, powiat: sieradzki, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: sieradzki

Gmina pracodawcy: Sieradz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sieradz

Ulica pracodawcy: Plac Wojewódzki

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*