Praca KASJER-SPRZEDAWCA-73 Świdnica "ALEMA" DYSTRYBUCJA ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH STANISŁAW ALEKSANDROWICZ

Miejsce pracy:
58-100 Świdnica 5, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
sprzedaż towarów, artykuły spożywcze, alkohol, słodycze, obsługa kasy fiskalnej.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 2 200 PLN

Nazwa stanowiska: KASJER-SPRZEDAWCA-73

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świdnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świdnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Świdnica

Zawód: kasjer handlowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 2 200 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: **Obsługa kas fiskalnych

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
umiejętność obsługi kasy fiskalnej, dyspozycyjnośc, chęć do pracy,

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy:
"ALEMA" DYSTRYBUCJA ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH STANISŁAW ALEKSANDROWICZ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Fieldorfa 5, 58-100 Świdnica, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: osobiście z CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: świdnicki

Gmina pracodawcy: Świdnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świdnica

Ulica pracodawcy: Fieldorfa

Numer budynku pracodawcy: 5

Profil działalności pracodawcy: hurtownia spożywcza

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 18.01.2016