Praca KASJER- SPRZEDAWCA Międzybrodzie Bialskie kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Międzybrodzie Bialskie, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Zgodnie z załączonym do wniosku programem stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KASJER- SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Międzybrodzie Bialskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żywiecki

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Adres pracodawcy:
Łączna 28, 34-300 Żywiec, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie do pracodawcy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: żywiecki

Gmina pracodawcy: Żywiec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żywiec

Ulica pracodawcy: Łączna

Numer budynku pracodawcy: 28

Profil działalności pracodawcy: Supermarket Spożywczo-Przemysłowy

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ŚLUSARZ-SPAWACZ - od 1 850 PLN

prace ślusarskie, spawanie
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Leszno (wielkopolskie)

KASJER HANDLOWY - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Łomża (podlaskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - do 1 850 PLN

obsługa klienta , doradzanie w zakupie towarów
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Staszów (świętokrzyskie)

MONTER STOLARKI BUDOWLANEJ - od 1 850 PLN

Produkcja i montaż stolarki budowlanej
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Nowy Targ (małopolskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 2 000 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD - 997,4 PLN

przygotowywanie posiłków, wydawanie zamówień,godz. pracy od godz.10.00-18.00, 11.00-19.00, 13.00-21.00,miejsce pracy Restauracja McDonald s
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

dbanie o odpowiednią ekspozycję w sklepie, udzielanie informacji o towarach w sklepie, prezentacja towarów, obsługa kasy fiskalnej, obsługa terminali płatniczych, przyjmowanie towarów od dostawców, sporządzanie zamówień
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Działoszyce (świętokrzyskie)

BUFETOWA - od 1 900 PLN

wydawanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Kraków (małopolskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

1.Nabywanie i doskonalenie umiejętności w zakresie:-nauka obsługi urządzeń biurowych,-zapoznanie z bankowymi systemami operacyjnymi oraz z obowiązującymi regulacjami wewnętrznymi,-nauka obsługi oprogramowania bankowego,-nauka obsługi programu pocztowego,-nauka weryfikacji poprawności wprowadzonych dokumentów do systemu bankowego ( tzw. poczta wyjścia),-nauka przygotowywania korespondencji,-nauka archiwizowania dowodów księgowych.
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Pieńsk (dolnośląskie)

SPAWACZ-ŚLUSARZ - do 2 500 PLN

naprawa sprzętu rolniczego, spawanie, malowanie, paskowanie
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Ostrowąs (kujawsko-pomorskie)

PAKOWACZ - od 1 850 PLN

pakowacz ozdób choinkowych
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Złotoryja (dolnośląskie)

KSIĘGOWY/ KSIĘGOWA - od 1 850 PLN

dekretowanie i księgowanie dokumentów, wystawianie faktur sprzedazy, uzgadnianie rejestrów VAT, sporządzanie raportów kasowych, komunikacja z klientem.
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Poznań (wielkopolskie)

HANDLOWIEC - od 1 200 PLN

pozyskiwanie kontrahentów dla firmy w Uzbekistanie w zakresie sprzedaży artykułów użytku domowego
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Piaseczno (mazowieckie)

POMOC WYCHOWAWCY PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

Nauka/pomoc w:-prowadzeniu zajęć dydatktycznych, plastycznych, zabaw grupowych i indywidualnych-dbaniu o bezpieczeństwo dzieci
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Bieszkowice (pomorskie)

POMOC BIUROWA - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Bielsko-Biała (śląskie)

POMOCNIK PIEKARZA - od 1 850 PLN

Czynności związane z wytwarzaniem różnych rodzajów pieczywa przy użyciu odpowiednich maszyn, urządzeń i sprzętu, w tym dzielenie ciasta, zaokrąglanie kęsów.
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Kłomnice (śląskie)

SERWISANT URZĄDZEŃ INFORMATYCZNYCH - 1 850 - 3 000 PLN

serwisowanie urządzeń informatycznych, wdrażanie programów; miejsce pracy - Kobiór
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Kobiór (śląskie)

SPECJALISTA D/S WSPARCIA SPRZEDAŻY - od 2 200 PLN

Wsparcie sprzedaży przy produktach bankowych oraz ubezpieczeń.
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Siedlce (mazowieckie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

Spawanie konstrukcji metalowych
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Klimkówka (małopolskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

Obsługa pacjentów, elektroniczne zapisy do lekarzy, odbieranie telefonów.
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Serock (mazowieckie)

SORTOWACZ - od 1 850 PLN

sortowanie nieczystości
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Wągrowiec (wielkopolskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klientów sklepu, obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru na półki, dbanie o estetyczny wygląd i ekspozycję towarów
SŁONECZKO S. A. - 2016-07-12 - Międzyrzecz (lubuskie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI OPAKOWAŃ Z PAPIERU I TEKTURY - od 1 900 PLN

obsługa maszyn i urzadzeń do produkcji opakowań (maszyny wycinające oraz służące do klejenia opakowań, urzadzenia do pakowania itp)
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Nowe Miasto nad Wartą (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY / SPEDYTOR - 1 850 - 4 000 PLN

Sporządzanie zleceń oraz dokumentacji, obsługa poczty elektronicznej, planowanie tras przejazdów dla kierowców w transporcie międzynarodowym, prace biurowe.
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Nysa (opolskie)

PRZCOWNIK FIZYCZNYPAKOWACZ - od 1 850 PLN

Oferta w ramach refundacji kosztów wyposażenia stanowiska pracy tylko dla osób bezrobotnych skierowanych z PUP Rypin
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

PIEKARZ - 997,4 PLN

wypiek pieczywa
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Warszawa (mazowieckie)

MONTOWANIE OCIEPLEŃ BUDYNKÓW. TERMOMODERNIZACJA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH. PRACA NA TERENIE ŚLĄSKA I MAŁOPOLSKI. - od 2 000 PLN

- Montowanie ociepleń budynków. Termomodernizacja ścian zewnętrznych. Praca na terenie śląska i małopolski.- Wynagrodzenie: 2000 zł/brutto/miesięcznie. Praca na umowę zlecenie na 3 lata.- Wymagane wykształcenie min. podstawowe. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 3 miesiące. Wymagane umiejętności związane z docieplaniem budynków.
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Katowice (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed