Praca KASJER HANDLOWY SPRZEDAWCA Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: KASJER HANDLOWY SPRZEDAWCA

Wynagrodzenie: od 925 PLN

Zakres obowiązków: praca w hipermarkecie

Data publikacji: 2016-02-04

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: od pół etatu do 5/8

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER HANDLOWY SPRZEDAWCA

Data zakończenia pracy: 01.04.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

ASYSTENT RODZINY - od 2 000 PLN

Asystent rodziny
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Chłopice (podkarpackie)

SEKRETARKA - od 2 000 PLN

prace związane z obsługą sekretariatu
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Turzyn (mazowieckie)

MURARZ - od 3 000 PLN

prace murarskie na budowie, wykańczanie.
Marcin Dusik BUDIMAR - 2017-02-21 - Kraków (małopolskie)

MAGAZYNIER - 1 850 - 2 600 PLN

Zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Przedmość (opolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

Wykonywanie remontów interwencyjnych dróg, usówanie przeszkód na drodze, wycinka krzaków, sprzątanie pasa drogowego,, naprawa i wymiana uszkodzonych znaków.
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Włodawa (lubelskie)

MŁODSZY REFERENT DS ADMINISTRACYJNYCH - 997,4 PLN

ZGODNY Z PROGRAMEM STAŻU
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Drzewica (łódzkie)

GRAFIK KOMPUTEROWY DTP - 997,4 PLN

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Jedwabno (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuPO WER
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Drezdenko (lubuskie)

PAKOWACZ / KA - ORDER PICKER - od 13 PLN

Załadunek i rozładunek dostaw, zbieranie zamówień, komisjonowanie, pakowanie oraz segregacja asortymentu, przygotowanie towaru do wysyłki, obsługa skanera magazynowego. Praca na terenie całej Polski.
kontakt przez PUP - 2017-05-30 - Kraków (małopolskie)

SPRZĄTACZKA - do 2 000 PLN

Sprzątaczka
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

POZYSKIWANIE KLIENTÓW, OBSŁUGA KLIENTÓW, OBSŁUGA SPRZEDAŻY DETALICZNEJ, TWORZENIE NOWYCH PRODUKTÓW.
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Ożarów Mazowiecki (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Zgodny z prgramem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Puławy (lubelskie)

DEKARZ - 997,4 PLN

według zakresu obowiązków
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Kluczbork (opolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - EFS POWER (BRZEŹNICA) - 997,4 PLN

wykonywanie prac związanych z rejestracją wniosków i korespondencji, archiwizacja dokumentów, obsuga poczty
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Brzeźnica (lubuskie)

105S PIELĘGNIARKA - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Radom (mazowieckie)

KONSTRUKTOR ELEWACJI - do 1 800 PLN

Akrylowanie, malowanie, czyszczenie elewacji, praca na wysokości powyżej 3 m125 h pracy w miesiącu, dyspozycyjność w godzinach 7:00-15:00;Aktualne zlecenie: Wrocław, ul. Rymarska, później wg zleceń;sala D
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY/POMOCNIK STOLARZA/ - od 2 000 PLN

pomoc stolarzowi i prace w kotłowni
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Rybno Wielkie (wielkopolskie)

UBOJOWY - WYKRAWACZ MIĘSA - od 2 000 PLN

Rozbiór mięsa na elementy (półtusze wieprzowe).
kontakt przez PUP - 2017-03-04 - Wola Jankowska (łódzkie)

KUCHARZ (1/2 ETATU) - od 1 200 PLN

sporządzanie potraw wietnamskich w barze orientalnym
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY-ROBOTNIK BUDOWLANY - do 13 PLN

Montowanie szalunków systemowych
kontakt przez PUP - 2017-06-21 - Kraków (małopolskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 2 016 PLN

Prace załadowczo-wyładunkowe przy pomocy wózka elektrycznego, przyjmowanie i wydawanie towarów z produkcji, rozładunek i załadunek produktów na linię produkcyjną, prowadzenie zapisów z warunków magazynowania, utrzymywanie sprzętu (wózek elektryczny) w gotowości, przestrzeganie warunków magazynowania.
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Bełchatów (łódzkie)

MLODSZY OPIEKUN W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ - od 1 850 PLN

Mlodszy opiekun w domu pomocy społecznej- oferta pracy realizowana w ramach Robót Publicznych. Wymagania: wykształcenie średnie kierunkowe, medyczne, ogólne, badania na nosicielstwo.
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Nowy Sącz (małopolskie)

F-POMOC KUCHENNA - od 1 900 PLN

przygotowywanie posiłków, dbałość i czystość sali i kuchni, zamawianie towarów
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Chojnów (dolnośląskie)

SPECJALISTA SKANOWANIA W SEKTORZE PDK - do 1 900 PLN

Sprawdzanie etykiet cenowych (uzupełnianie), kontrola cen na działach, rozkładanie transferu cen, opis i analiza brakówdbanie o porządek w miejscu pracy.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK OBŁUGI PUNKTU LOMBARDOWEGO - REF 150 F - od 1 850 PLN

wycena i przyjmowanie zastawów, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Chorzów (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻĄROWEGPO - do 1 000 PLN

przewóz towarów w transporcie międzynarodowym, załadunek i rozładunek towarów, sprawdzanie stanu technicznego,
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Łuków (lubelskie)